Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
Biegi Narciarskie Świat | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biegi narciarskie świat

PŚ: Norwegowie zakończyli sezon z powodu koronawirusa, Bolshunov triumfatorem Pucharu Świata!

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2020-03-11 17:34:06

Reprezentacja Norwegii w biegach narciarskich, z powodu epidemii koronawirusa, nie weźmie już udziału w żadnych zawodach w tym sezonie. To oznacza, że pewny zwycięstwa w końcowej klasyfikacji generalnej Pucharu Świata jest Rosjanin Alexander Bolshunov.

 

Czytaj Dalej >>

Koronawirus paraliżuje świat narciarstwa klasycznego

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2020-03-10 18:08:28

Stale rośnie liczba zarażonych oraz ofiar śmiertelnych z powodu koronawirusa. W Polsce odwołane zostały imprezy masowe, a część z nich odbędzie się bez udziału publiczności. Nie inaczej jest we Francji oraz najbardziej dotkniętymi epidemią Włochami, w których władze także wprowadziły stanowcze działania zapobiegające rozprzestrzenianie się wirusa.

 

Czytaj Dalej >>

Frida Karlsson zadowolona po odniesieniu pierwszego zwycięstwa w Pucharze Świata

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2020-03-10 17:58:12

Zaledwie 20-letnia Frida Karlsson była sensacyjną zwyciężczynią biegu masowego na 30 km stylem klasycznym w zawodach Pucharu Świata w Oslo. Szwedka, która była zawieszona przez swoją federację przez znaczną część sezonu z powodu anoreksji, nie ukrywała swojej radości po pokonaniu Therese Johaug.

 

Czytaj Dalej >>

PŚ: Therese Johaug zapewniła sobie końcowe zwycięstwo w Pucharze Świata

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2020-03-10 17:54:33

Mimo porażki na ostatnich metrach z Fridą Karlsson w biegu masowym na 30 km stylem klasycznym w Oslo, Therese Johaug zapewniła sobie zwycięstwo w Pucharze Świata w sezonie 2019/20. Dla Norweżki to już trzecia kryształowa kula dla najlepszej zawodniczki sezonu.

 

Czytaj Dalej >>

MŚJ: Klasyfikacja medalowa Mistrzostw Świata Juniorów i U-23 w Oberwiesenthal

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2020-03-09 17:17:06

Trzy medale, w tym dwa srebrne oraz jeden brązowy to dorobek reprezentacji Polski, a dokładniej Izabeli Marcisz, na Mistrzostwach Świata Juniorów i U-23, które w dniach 29 lutego - 7 marca odbywały się w niemieckim Oberwiesenthal. Imprezę zdominowały kraje skandynawskie.

 

Czytaj Dalej >>

PŚ: Bolshunov najlepszy na 50 km klasykiem w Holmenkollen, Polacy nie startowali [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2020-03-09 17:00:13

Niedzielny bieg masowy mężczyzn zakończył weekend rywalizacji biegaczy narciarskich w ramach Pucharu Świata w Holemnkollen. Na dystansie 50 km stylem klasycznym najlepszy był lider klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, Alexander Bolshunov. Polacy nie startowali.

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl