Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Andrzej Guziński (skipol.pl TEAM) z Snow Farm w Nowej Zelandii

Blogi -> Andrzej Guziński

2016-09-01

W sobotę 3 września w nowozelandzkim ośrodku narciarskim Snow Farm odbędzie się drugi w tym sezonie bieg narciarski zaliczany do cyklu Worldloppet - Merino Muster. W biegu wystartuje nasz biegówkowy obieżyświat Andrzej Guziński z Gdańska.

 

Relacja Andrzeja z Snow farm:

 

Jestem już na miejscu w Snow Farm, po dobrym, prawie 30-sto kilometrowym treningu rozpoznawczym na trasach Merino Muster. Trasa chociaż bez spektakularnych podbiegów to ze względu na swój interwałowy charakter dosyć wymagająca, szczególnie gdy pokonuje się ją przy bardzo silnym, a momentami huraganowym wietrze który towarzyszy nam dzisiaj. Śniegu na trasie jest pod dostatkiem chociaż miejscami jest mocno przemoknięty ze względu na utrzymujące się obecnie plusowe temperatury. Trening udało mi się wykonać w towarzystwie dwóch Polaków. Okazuje się że, ku mojemu zdziwieniu,  w  biegu Merino Muster weźmie udział oprócz mnie jeszcze czwórka naszych rodaków…

 

W tym samym miejscu co ja - czyli Snow Farm Lodge zakwaterowane są i trenują narodowe teamy ze Stanów Zjednoczonych oraz Korei.

 

Pozdrawiam, Andrzej

 

Tyle zawodnik naszego teamu. W rywalizacji wystąpią także panowie Waldemar Spychalski, Krzysztof Kostka i Michał Zając.

 

guziński

Grupa zawodników z Polski (Snow Farm Nowa Zelandia)

 

W biegu głównym na dystansie 42 kilometrów wystartuje 122 zawodniczek i zawodników, oprócz dystansu głównego są także mniejsze biegi na dystansach 21, 7 i 1 kilometra. Wyniki z biegu oraz relację Andrzeja znajdziecie oczywiście u nas. Życzymy powodzenia wszystkim startującym na Antypodach.

 

TUTAJ listy startowe biegów, więcej o biegowo narciarskich wyprawach Andrzeja po świecie znajdziecie TUTAJ.

 

kace

foto.Andrzej Guziński

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl