Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
Blog Maciej Staręga | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Blogi

Maciej Staręga - Finalizacja [BLOG]

Blogi -> Maciej Staręga

2017-02-16 17:34:38

Przygotowania do Mistrzostw Świata w Lahti wkroczyły w końcową fazę. Jednym z ostatnich etapów naszego BPSu na Kubalonce były starty w Mistrzostwach Polski Seniorów na tamtejszych trasach. Trudno mi się odnieść do mojej dyspozycji w tym momencie, ponieważ wykonaliśmy dość ciężką pracę przed tymi zawodami, a same starty wliczone były jako element treningu i przygotowań pod Lahti.

 

Czytaj Dalej >>

Maciej Staręga, sprinterska kampania na Lahti

Blogi -> Maciej Staręga

2017-01-13 16:55:37

Nowy Rok i Tour the Ski za nami. Nie wiem ja dla Was, ale w tym roku tour był dla mnie dużo ciekawszy jeżeli chodzi o rywalizację. Za to bardzo słabo wyglądała frekwencja, szczególnie na mecie. Wydaję mi się, że FIS będzie musiał pomyśleć nad jakimiś zmianami i nowymi rozwiązaniami, aby utrzymać kibiców przed telewizorami i zawodników w imprezie. Ja w zasadzie po drugim etapie zakończyłem swój udział. Dla potencjalnego sprintera nie było sensu kontynuowania touru.

 

Czytaj Dalej >>

Maciej Staręga: Sylwester z Tour the Ski [BLOG]

Blogi -> Maciej Staręga

2016-12-30 19:14:33

Święta minęły. Czas spotkań z rodziną i znajomymi, lekkiego wyciszenia, ubierania choinki, a potem rozpakowywania prezentów. U mnie w domu jest przy tym zawsze wiele śmiechu i chyba dobrze, bo przecież Boże Narodzenie to właście czas radości. Lubie ten okres w ciągu roku. Po prawie dwóch miesiącach tułaczki po świecie, święta to dobra odskocznia dla ducha i ciała. Taka chwila przerwy od rywalizacji pomaga wzniecić apetyt na kolejne starty. To trochę tak, jak z wigilijnym postem, kiedy po pasterce wracamy do domu i próbujemy świątecznych ciast – wtedy zawsze smakują najlepiej.

 

Czytaj Dalej >>

Nie jest lekko... pisze Maciej Staręga po inauguracji Pucharu Świata w biegach narciarskich

Blogi -> Maciej Staręga

2016-12-01 11:29:28

Cześć!!!

Inauguracja Pucharu Świata za nami, a wrażenie po niej mieszane. Po zawodach w Finlandii czuję duży niedosyt. Jak zwykle lekko nie było. Oczywiście trasa sprinterska w tym miejscu nigdy nie należała do moich ulubionych, ale i tak spodziewałem się choćby mniejszej straty do zwycięzcy.

 

Czytaj Dalej >>

Sezon oficjalnie otwarty - pisze Maciej Staręga z Bruksvallarny [BLOG]

Blogi -> Maciej Staręga

2016-11-21 20:18:35

Cześć! Otwieram oczy i patrzę na zegarek. 7.30 – poleżałbym jeszcze. Dobra 10 min i trzeba powiedzieć swojemu ciału, że ma się budzić do życia. Przecież kolejny start już za 6 dni. W Kuusamo będzie godzina przesunięta do przodu to trzeba się przyzwyczaić. Start o podobnej porze to jak w Bruksvallarnie to i śniadanie trzeba ustawić tak samo. Za oknem znowu sypie. Pięknie się rozkręciła zima w tym roku w Skandynawii.

 

Czytaj Dalej >>

Maciej Staręga - zima coraz bliżej

Blogi -> Maciej Staręga

2016-10-14 14:13:27

Cześć ponownie. Dzisiaj odzywam się z Ramsau, miasteczka w Austrii położonego „u stóp” lodowca Dachstein. Praktycznie, jak co roku przyjeżdżamy tutaj do pensjonatu „Club Villa” prowadzonych przez Beatę i Zygmunta Nicewiczów, aby przed zbliżającym się sezonem prowadzić jeszcze trening wysokogórski na nartach. Szczyt Dachsteinu sięga 2900 m.n.p.m., a trasy narciarskie położone są na lodowcu na wysokości ok 2500 m.n.p.m.

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl