Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
Blog Sylwetki Zawodników | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Blogi

MAGDALENA KOZIELSKA- PRZEDSTAWIAMY

Blogi -> Sylwetki zawodników

2010-12-25 17:05:27

Nazwisko i imięMagdalena Anna Kozielska Data i miejsce urodzenia: 22.maj.1991 Nowy Targ    Kiedy i w jakim klubie zaczęłaś biegać na nartach:Już w szkole podstawowej w Kościelisku, rozpoczęłam swoja zabawę z nartami w Biathlonie pod opieką Zofii i Jerzego Leśnika .Bardziej satysfakcjonował mnie Biathlon niż Biegi ale bardziej biathlon letni niż zimowy więc ta styczność z nartami była bardzo nikła ,bardzo interesowłlo mnie strzelanie i bieganie na nogach :) dzięki Państwu Leśnikom mogłam kontynuować naukę strzelania ucząc się pod opieka doświadczonego instruktora w Zakopanem aż do końca Gimnazjum.To w sumie zawdzięczam również Dyrektorowi Szkoły w Kościelisku Bogdanowi Juraszkowi który ceni sobie sport i wspiera mnie po dziś dzień oraz Pani Zosi i Jerzemu Leśnikom, którzy uczyli mnie stawiać pierwsze kroki na nartach. Trener Jerzy uczył mnie biegać łyżwa a trenerka Zosia klasykiem nauka na nartach w ich towarzystwie była i jest świetna zabawą.Moim pierwszym klubem był Uczniowski Klub Sportowy Regle Kościelisko w którym jestem po dziś dzień:)..

Pierwszy trener i parę słów o nim: Pierwszymi Trenerami byli Zofia I Jerzy Leśnik. Co tu dużo mówić o nich po prostu są The Best :) zawsze mi pomagają, nawet kiedy jest bardzo źle trenerka powtarza " Magdusiu nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło " albo " Denerwować to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za glupotę innych" A trener " Magdusiu musisz dać na Luz i obejrzeć Chlopaki nie płaczą " dzięki nim zawsze kiedy jadę na zawody nawet na Sprinty to nastawiona jestem pozytywnie z uśmiechem na twarzy.

Jaka szkoła średnia:Szkołę średnia ukończyłam w NLO SMS Szczyrk po opieką Krzysztofa Wańczyka- mega trener Studia?:

Autor: kace
Źródło: w

 

Czytaj Dalej >>

MARTYNA GALEWICZ-PRZEDSTAWIAMY.

Blogi -> Sylwetki zawodników

2010-12-05 19:33:29

Dzisiaj druga z naszych kadrowiczek startujących w Pucharze Świata w biegach narciarskich - Martyna Galewicz.Nazwisko i imię: Galewicz Martyna Data i miejsce urodzenia: 29.01.1989r. Zakopane Kiedy i w jakim klubie zaczęłaś biegać na nartach:W 2005 roku –w klubie LKS Poroniec Poronin . Czyli zaczęłaś w szkole średniej? Pierwszy raz stanęłam na biegówkach w 3 gimnazjum . Wcześniej miałaś jakiś kontakt z nartami? Z biegowymi nie , tylko ze zjazdowymi . Pierwszy trener i parę słów o nim:Tadeusz Majoch- trener do rany przyłóż Jaka szkoła średnia: Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem Studia?: AWF Katowice Obecny trener i klub:Trenerzy Jan Klimko i Wiesław Cempa.Klub LKS Poroniec Poronin. Co uważasz za swój największy sukces?: Mistrzostwa Świata Juniorów Malles 2008 5kmCl 17m,Mistrzostwa Świata Młodzieżowe –Hinterzarten 15km Pursuit - 16miejsce. Medal Mistrzostw Polski Juniorów. Na jakim sprzęcie biegasz(buty, kije ,wiązania) : Buty-Salomon, Kije-Swix, wiązania-Salomon, Narty-fischer Sportowy idol:Charlotte Kalla,Justyna Kowalczyk, Sebastian Vettel. Tradycje w rodzinie (sportowe):Rodzice nie mieli nic wspólnego z wyczynowymi sportami….:)Ja grałam także w tenisa Plany na przyszłość: Carpe Diem

Autor: kace
Źródło: w

 

 

Czytaj Dalej >>

EWELINA MARCISZ-PRZEDSTAWIAMY.

Blogi -> Sylwetki zawodników

2010-12-01 16:31:55

Wzrasta zainteresowanie biegami narciarskimi wśród coraz szerszego grona naszych rodaków.Postaramy się przybliżyć internautom sylwetki poszczególnych zawodniczek i zawodników startujących w Pucharze Świata.

Jako pierwsza Ewelina Marcisz.

Nazwisko i imię: Ewelina Marcisz

Data i miejsce urodzenia: 04.02.1991

Kiedy i w jakim klubie zaczęłaś biegać na nartach: Dawno temu w klubie MKS Halicz Ustrzyki Dolne

Pierwszy trener i parę słów o nim: Moim trenerem był mój Tata Marek,bardzo wymagający ale również cieszący się z każdego mojego wyniku, nawet i porażek,zawsze wspierający mnie i bardzo kochający!!!!

Szkoła średnia: Sms Zakopane (zresztą ta sama szkoła, którą kończyli rodzice) Obecnie studiujesz?: Na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Obecny trener i klub: Klub bez zmian MKS Halicz Ustrzyki Dolne, a trenerzy klubowi to Ryszard Cybruch i Bogdan Zwarycz

Co uważasz za swój największy sukces?: 15 miejsce Mistrzostw Świata Juniorów w biegu łączonym na 10km (2010r.), starty w Pucharze Świata

Na jakim sprzęcie biegasz(buty, kije ,wiązania) : buty: Salomon, narty:Salomon, kije:

Start Sportowy idol: Justyna Kowalczyk

Tradycje w rodzinie (sportowe): Oczywiście biegi narciarskie. Tata Marek multimedalista MP i mama Barbara z domu Prajzner także z medalami.

Wiesz ile razem ich zdobyli? Oj nie mam pojęcia, ale mają swoim trofeom poświecony jeden wielki pokój….. więc musiało ich być naprawde sporo…nawet nie wiem czy oni sami będą wiedzieć. Medale zdobywa także starsza siostra Marcela, oraz młodsza Iza gwiazda Biegu na Igrzyska.

Jest w ogóle ktoś w rodzinie bez medalu? Na dzień dzisiejszy nie ma…chyba że mój najmłodszy brat Szymek, bo ma dopiero 2 latka .

Plany na przyszłość: Zdobycie kryształowej kuli oraz medal Olimpijski. Czy już w Soczi? Chciałabym bardzo! Ale myślę że będzie cieżko…lecz po to się ma marzenia, żeby do nich dążyć !!!! A ja się będę starała !

Autor: kace
Źródło: w

 

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl