Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Marzena Maciulewicz - przedstawiamy.

Blogi -> Sylwetki zawodników

2012-11-05

Maciulewicz MarzenaMarzena Maciulewicz zawodniczka MUKN Pod Stróżą Miszkowice, wygrała w tym sezonie Ranking PZN w kategorii juniorek A, oraz zdobyła 3 złote medale na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Śląsk 2012. Zawodniczka trenuje w kadrze młodzieżowej ,jest podopieczną trenerów Wiesława Cempy i Urszuli Migdał.  Poniżej ankieta skipol-a wypełniona przez Marzenę.

Imię i Nazwisko: Marzena Maciulewicz

Data i miejsce urodzenia: 05.02.1993 Kamienna Góra

Kiedy i w jakim klubie zaczęłaś biegać na nartach: Swoje pierwsze kroki stawiałam w klubie „UKS JEDYNKA” w 6 klasie podstawówki ,jednak trenować zaczęłam w gimnazjum w klubie MUKN „Pod Stróżą Miszkowice”

Pierwszy trener i parę słów o nim: Artur Bodzek bardzo dobry trener. Człowiek o ogromnej cierpliwości który zawsze mnie wspiera i na którego zawsze mogę liczyć.

Szkoła średnia: SMS Szczyrk

Studia?: AWF Katowice

Obecny trener i klub: MUKN „Pod Stróżą Miszkowice” trener klubowy: Artur Bodzek, trenerzy kadrowi: Wiesław Cempa, Urszula Migdał

Co uważasz za swój największy sukces?: Pierwsze miejsce w rankingu Polbank Cup w sezonie 2011 oraz 3 złote medale na OOM w 2012 roku

Na jakim sprzęcie biegasz(buty, kije ,wiązania) : Buty: Salomon, Narty: Fisher, Kije: Leki

Sportowy idol: ­­­ Charlotte Kalla oraz Marcus Hellner

Ostatnia książka?: Urodzeni Biegacze

Ostatni film?: Dziewczyna z tatuażem

Tradycje w rodzinie (sportowe): Starszy brat trenował kiedyś biathlon i jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski oraz brązowym medalistą Mistrzostw Europy w sztafecie.

Plany na przyszłość: Jeśli chodzi o najbliższą przyszłość to bardzo chciałabym wystartować w tym sezonie w Mistrzostwach Świata Juniorów w Libercu i pokazać się tam z jak najlepszej strony. A kiedyś… na pewno moim marzeniem jest udział w igrzyskach olimpijskich .

zapraszam do działu BLOGI, tam więcej ankiet wypełnionych przez polskich biegaczy narciarskich.

Komentarze - 3

krwisty

Opublikowano: 2012-11-06 00:25:16

Pamiętam to zdjęcie. Podczas wywiadu video, zrobiliśmy wtedy Marzenie sesyjkę foto. Mam to gdzieś w archiwach strony. To było na podsumowaniu. sezonu SMS Szczyrk w tym roku. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój jej kariery.

Raku

Opublikowano: 2012-11-06 17:31:12

To jest najlepsze z Twojej galerii: http://3.bp.blogspot.com/-pyMV4P8gY0A/T56vDLyoyZI/AAAAAAAAKQM/LMp3PTlNRso/s1600/196-DSC05526_2280x1574.jpg ;)

krwisty

Opublikowano: 2012-11-07 00:47:29

O tak, ta fotka naprawdę urocza. -)

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl