Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
Blogi | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Blogi

Dolomitenlauf - maraton ukończony w wyjątkowy dzień w szczególnej intencji [BLOG]

Blogi -> Andrzej Guziński

2019-01-21 15:34:14

Kiedy planowałem swój udział w maratonie narciarskim Dolomitenlauf nie mogłem przypuszczać, że będę pokonywał 42 kilometry trasy w tym samym czasie, gdy w Polsce obowiązywała żałoba narodowa, a w Gdańsku pogrzeb zamordowanego Prezydenta Pawła Adamowicza – prezydenta miasta w którym mieszkam i pracuję prawie 40 lat.

 

Czytaj Dalej >>

Kofeina w sporcie - wszystko, co powinieneś wiedzieć! [ODŻYWIANIE]

Blogi -> Różne

2018-12-13 14:17:00

Rynek odżywek i suplementow diety dla sportowców co chwilę rozszerza się o nowe produkty. Chwytliwa nazwa, atrkacyjna reklama w stylu "płaski brzuch w miesiąc", czy "zbuduj duże ramiona w 21 dni" i biznes się kręci. Niewiele suplementów diety ma jednak potwierdzone działanie. Jednym z najlepiej przebadanych i działających jest z pewnością kofeina. 

 

Czytaj Dalej >>

La Sgambeda - maraton narciarski przyjazny dla uczestników. Andrzej Guziński po starcie [BLOG]

Blogi -> Andrzej Guziński

2018-12-07 22:44:14

Realizując swoje postanowienie z przed dwóch lat o tym, że jeden maraton w roku będzie dla mnie tym, którego jeszcze nie ukończyłem do tej pory - tym razem padło na Włoską La Sgambedę.

 

Czytaj Dalej >>

Livigno - doskonałe miejsce do uprawiania narciarstwa biegowego dla każdego - pisze Andrzej Guziński [BLOG]

Blogi -> Andrzej Guziński

2018-11-28 23:16:08

Kiedy w listopadzie miłośnicy biegów narciarskich w Europie z utęsknieniem wypatrują opadów śniegu - w Livigno we Włoszech bez problemu można korzystać z przygotowanych tras  biegowych, gdyż sezon narciarski rozpoczyna się na ogół na przełomie października i listopada, a kończy w połowie maja.

 

Czytaj Dalej >>

Noah Hoffman Fantasy Cross Country- największy typer biegów narciarskich na świecie!

Blogi -> Różne

2018-11-22 16:48:46

Interesujesz się biegami narciarskimi? Śledzisz rywalizację w Pucharze Świata? Przewidujesz wyniki, a może lubisz trochę rywalizacji? Spróbuj swoich sił w największym typerze biegów narciarskich na świecie!  

 

Czytaj Dalej >>

Wyjazd na zgrupowanie do Ramsau - wszystko co powinieneś wiedzieć!

Blogi -> Różne

2018-11-14 17:47:42

Hej! W tym tygodniu wraz z klubem UKS Rawa Siedlce przebywam na zgrupowaniu w austriackim Ramsau. Chciałbym przedstawić Wam trochę szczegółów jak wygląda taki wyjazd, jakie są jego koszty oraz jaką bazę treningową oferuje Ramsau.

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl