Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
Blogi | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Blogi

Jak zwiększyć swoją efektywność? Potęga rozgrzewki!

Blogi -> Różne

2018-10-31 18:09:57

Jak wykorzystywać pełnię swoich możliwości na każdym treningu, w każdym starcie w zawodach i zabezpieczać się przed kontuzjami? Wszystkie te korzyści niesie ze sobą dobrze przeprowadzona rozgrzewka! Niestety często jest ona lekceważona, szczególnie przez zawodników - amatorów. Mam nadzieję, że po lekturze tego tekstu choć częściowo się to zmieni ;)

 

Czytaj Dalej >>

Technika narciarska – łyżwa [Arczi blog #7]

Blogi -> Różne

2018-10-24 12:54:31

W biegach narciarskich rozróżniamy dwa główne style poruszania się: klasyczny i dowolny. Do każdego z nich istnieje specjalnie dopasowany sprzęt oraz wymagają one innego zaangażowania pracy mięśni narciarza. W ostatnim artykule omawiałem styl klasyczny, w tym na warsztat weźmiemy styl dowolny.

 

Czytaj Dalej >>

Technika narciarska – klasyk [Arczi blog #6]

Blogi -> Różne

2018-10-11 06:46:00

W biegach narciarskich rozróżniamy dwa główne style poruszania się: klasyczny i dowolny. Do każdego z nich istnieje specjalnie dopasowany sprzęt oraz wymagają one innego zaangażowania pracy mięśni narciarza. W tym artykule na warsztat weźmiemy styl klasyczny.

 

Czytaj Dalej >>

Dlaczego powinienem biegać na nartach? [Arczi blog #5]

Blogi -> Różne

2018-10-04 07:15:00

Chcesz schudnąć? Zadbać o swoje zdrowie? Szukasz alternatywy dla letnich aktywności? A może po prostu uwielbiasz zimowy klimat? Każdy powód jest dobry, aby biegać na nartach! Nie jesteś przekonany? Dobrze trafiłeś!

 

Czytaj Dalej >>

Rollspeed Nartorolki – recenzja [Arczi blog #4]

Blogi -> Różne

2018-09-27 08:14:57

Rollspeed to polski producent nartorolek. Sprzęt produkowany przez tę firmę jest obecnie jednym z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejszym wśród klubów narciarskich w Polsce. W czwartej odsłonie bloga zapraszam na recenzję nartorolek Rollspeed’a.

 

Czytaj Dalej >>

Jaki trening jest najważniejszy dla biegacza narciarskiego? [Arczi blog #3]

Blogi -> Różne

2018-09-06 15:17:00

Chcesz być w czymś dobry? Rób to często! Jak dużo? Przyjmuje się, że aby osiągnąć w czymś perfekcję, potrzeba dziesięć tysięcy godzin ćwiczeń. Proste? Otóż nie, łatwo jest tylko mówić lub jak w moim przypadku – pisać, natomiast prawda jest taka, że biegi narciarskie to jeden z najtrudniejszych sportów na świecie i trenowanie tej dyscypliny do łatwych nie należy.  Zapraszam na krótką rozprawę o środkach treningowych w biegach narciarskich!

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl