Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
inne-sporty-biegi-gorskie | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Inne sporty

Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich Stylem Anglosaskim w Ustrzykach Dolnych [KOMUNIKAT]

Inne sporty -> Biegi górskie

2017-03-31 11:41:47

Zawody odbędą się w dniach  – 8-9.04.2017r.  (piątek - niedziela) w Ustrzykach Dolnych na stokach „Kamiennej Laworty” - start i meta w przy budynku MPK „Delfin” w Ustrzykach D. Poniżej prezentujemy komunikat zawodów.

 

Czytaj Dalej >>

Justyna Kowalczyk wystartuje w Zakopanem!

Inne sporty -> Biegi górskie

2016-08-11 18:01:00

W niedzielę 4 września najlepsza polska narciarka wystąpi pod Giewontem w charytatywnym „Biegu po oddech”.

 

Czytaj Dalej >>

VIII Maraton Beskidy już w najbliższą sobotę

Inne sporty -> Biegi górskie

2015-11-04 20:50:46

Już w najbliższą sobotę 7 listopada w Radziechowach wystartuje EUROPACUP-BESKIDY–MARATON 2015 oraz Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim Nordic Walking i VII Rajd Nordic Walking organizowane tradycyjnie już przez Edwarda Dudka. Dodatkową okazją do świętowania będzie Jubileusz 25 -lecia RKB "BACA" Radziechowy.

 

 

Czytaj Dalej >>

Narciarze biegowi mocni w Letnim Biegu Piastów

Inne sporty -> Biegi górskie

2015-08-31 16:49:00

Bieg Piastów dołączył do elitarnego grona maratonów, który oprócz ścigania na nartach oferuje także maratony górskie oraz rowerowe. W Letnim BP, który rozegrano w miniony weekend, z bardzo dobrej strony pokazali się znani nam świetne narciarze biegowi.

 

Czytaj Dalej >>

Andrzej Lachowski pobił rekord Grassland Marathon w Chinach

Inne sporty -> Biegi górskie

2015-07-06 18:13:44

nadesłane: Bieganie i generalnie aktywność fizyczna stają się coraz bardziej popularne w Chinach. W szybkim tempie rośnie nie tylko ilość imprez sportowych, ale również frekwencja w tych zawodach.Do już dobrze znanych należy rozgrywany na stepach Mongolii Wewnętrznej Genghis Khan Grassland Marathon http://www.grasslandextrememarathon.com). Jest to 3-dniowy festiwal, podczas którego można wystartować na trasach biegowych lub MTB. W tegorocznej edycji wziął udział również zespół Sportovia (https://sportovia.com) z Polski.

 

Czytaj Dalej >>

Letnie Bieganie w Karkonoszach i Górach Izerskich [NASZ PATRONAT]

Inne sporty -> Biegi górskie

2015-05-22 16:48:10

Narciarze biegowi latem coraz częściej próbują swoich sił w biegach górskich. A może Wy także macie ochotę sprówać się w letnim treningu biegowych w naszych górach. Polecamy partnerskie obozy Biegaj w Karkonoszach, organizowane jak wskazuje nazwa; w Karkonoszach i Górach Izerskich. M.in. na trasach Biegu Piastów.

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl