Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Letnie Bieganie w Karkonoszach i Górach Izerskich [NASZ PATRONAT]

Inne sporty -> Biegi górskie

2015-05-22

Narciarze biegowi latem coraz częściej próbują swoich sił w biegach górskich. A może Wy także macie ochotę sprówać się w letnim treningu biegowych w naszych górach. Polecamy partnerskie obozy Biegaj w Karkonoszach, organizowane jak wskazuje nazwa; w Karkonoszach i Górach Izerskich. M.in. na trasach Biegu Piastów.

 

Biegaj w Karkonoszach to treningi pod okiem 24-krotnego biegowego mistrza Polski Dariusza Kruczkowskiego, którego stali podopieczni seryjnie poprawiają biegowe życiówki.


Zależnie od turnusu, uczestnicy mieszkają w ośrodku, który regularnie jest bazą Justyny Kowalczyk (Hotel Biathlon Sport&Resort) lub w samym centrum Szklarskiej Poręby (Hotel Agat, z dostępem do basenu krytego).

 

Szkolenia to bieganie po przepięknych trasach w Karkonoszach i Górach Izerskich, na których trenują od lat najlepsi polscy zawodnicy. Spotkania z organizatorami największych imprez biegowych w Polsce. Porady, jak zapisać się, przygotować i wystartować w największych maratonach Europy i świata. Możliwość startu w kultowych zawodach regularnie nagradzanych w biegowych plebiscytach. A przede wszystkim spotkanie ludzi, którzy kochają bieganie.

 

Polecamy udział w letnich obozach szkoleniowych Biegaj w Karkonoszach.

Więcej informacji oraz zapisy TUTAJ

 

/red/

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl