Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Podsumowanie skipolowych ankiet - zapraszamy do głosowania w kolejnych

Inne sporty -> Olimpizm

2014-02-13

Igrzyska Olimpijskie trwają najlepsze, więc nadeszła pora aby powymieniać ankiety i podsumować zdanie naszych czytelników.

 

W tej najważniejszej ankiecie pytaliśmy Was ile medali zdobędzie Polska w Soczi. 31.5% uważa że 3-4, 24.2% jest zdania że 1-2, 20.6% uważa że 5-6 krążków. 8.9% sądzi że będzie to powyżej ośmiu medali, a tyle samo ankietowanych uważało, że nie będzie ani jednego krążka. Już wiemy na pewno, że się pomylili. 5.6% myśli o 7-8 zdobyczach. Głosowało 247 osób. Graficzne zestawienie wyników znajdziecie TUTAJ.

 

Pytaliśmy też Was o to jakie widzielibyście zestawienie naszej żeńskiej sztafety w Soczi. 41.3% uważało, że nie powinna startować Szymańczak, a 38.4% było zdania, że nie ma w niej miejsca dla Kubińskiej. Jeśli chodzi o dokładny wariant (w określonej kolejności) to najwięcej głosów zebrało (32%) zestawienie: Kubińska, Kowalczyk, Maciuszek, Jaśkowiec i po dzisiejszym biegu ono wydaje się najbardziej optymalne. Głosowały 203 osoby. Pełne wyniki TUTAJ.

 

W kolejnej ankiecie aż 75% z Was uważa, że krytyka Apoloniusza Tajnera i Jakuba Michalczuka w kontekście podejścia do dwuboju zimowego jest zasadna, gdyż trzeba pisać niewygodną prawdę. 19.1% uważa, że jest zasadna, ale tylko merytoryczna. Łącznie aż 94% uważa, że trzeba krytykować patologiczne zachowania w Polskim Związku Narciarskim. Głosowało 120 naszych czytelników. Wyniki TUTAJ.

 

Na koniec jeszcze sonda dotyczące podejścia skipola do wyników w biegach narciarskich. 44.8% uważa je za obiektywne, a 21.4% za zbyt łagodne. Głosowało 107 osób. Pełne wyniki TUTAJ.

 

Dziękujemy za aktywne uczestnictwo w życiu strony i oczywiście zachęcamy do głosowania we wszystkich ankietach na stronie głównej i na podstronach danych działów.

 

KR

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl