Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
inne-sporty-skoki | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Inne sporty

Czy polskie skoki to kolos na glinianych nogach? [FELIETON]

Inne sporty -> Skoki

2017-11-28 21:35:29

Przy okazji mojego „żenującego paszkwilu” o stanie polskich biegów, jak to mój kontrowersyjny tekst ładnie nazwał jeden z czytelników na Facebookowym Fanpage’u Skipola, niczym diabeł z pudełka wyskoczył wdzięczny, wszystkim znany i lubiany temat skoków narciarskich. Sportu, który w polskim marazmie i bezrybiu dyscyplin zimowych staje się urokliwą krainą mlekiem i miodem płynącą. Ale czy czasem to mleko nie jakieś kwaśne, a miód nie sztuczny?

 

Czytaj Dalej >>

Autobiografia Morgiego może zostać Sportową Książką Roku

Inne sporty -> Skoki

2017-01-13 09:04:00

Autobiografia Thomasa Morgensterna „Moja walka o każdy metr” została nominowana w plebiscycie na Sportową Książkę Roku w Polsce. Lektura Wydawnictwa SQN jest jedną z 20 wybranych publikacji, na które do końca stycznia mogą głosować czytelnicy.

 

Czytaj Dalej >>

Thomas Morgenstern w Polsce! Gdzie i kiedy można spotkać się z austriackim skoczkiem?

Inne sporty -> Skoki

2016-01-07 13:41:34

Do polskiej premiery książki Thomasa Morgensterna coraz bliżej! „Moja walka o każdy metr”, której zostaliśmy patronem medialnym, ukaże się już 13 stycznia. Kilka dni później do Polski zawita austriacki skoczek, by spotkać się z fanami w Warszawie i Zakopanem. Znamy już szczegóły obu wydarzeń.

 

Czytaj Dalej >>

Książka Thomasa Morgensterna w Polsce! Rusza przedsprzedaż „Mojej walki o każdy metr”

Inne sporty -> Skoki

2015-12-27 22:46:20

Co czuł, kiedy uderzał o twardy zeskok w Kuusamo i Kulm? Co działo się w jego głowie, gdy po tych upadkach znów siadał na belce? Dlaczego nienawidzi skoczni w Planicy i nie potrafił znaleźć wspólnego języka z Gregorem Schlirenzauerem? Niedawno Thomas Morgenstern napisał biografię, w której udziela odpowiedzi na te pytania. 13 stycznia jego książka doczeka się premiery w Polsce, a kilkanaście dni później do Warszawy i Zakopanego zawita jej autor, by spotkać się z fanami. „Moja walka o każdy metr” ukaże się pod patronatem naszego portalu.

 

Czytaj Dalej >>

TYLKO U NAS: Karpacz i Lubawka znów ze skokami! Dolny Śląsk zorganizuje OOM 2016

Inne sporty -> Skoki

2015-10-22 15:08:09

Po sześciu latach najzdolniejsza młodzież w kraju znów o medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży powalczy na Dolnym Śląsku. - To ostatnia szansa, by w regionie odnowić tradycję skakania na nartach. Podejmujemy wyzwanie – zapowiada były skoczek, a obecnie Burmistrz Szklarskiej Poręby, Mirosław Graf.

 

Czytaj Dalej >>

MP Szczyrk: Dawid Kubacki mistrzem, Stoch poza podium! Rajda detronizuje Pałasz [RELACJA, WYNIKI]

Inne sporty -> Skoki

2015-10-09 18:17:54

Dawid Kubacki lato zaczął fantastycznie i równie dobrze je zakończył. W Szczyrku na skoczni HS 106 został w piątek mistrzem Polski. Na podium stanęli też Maciej Kot i Andrzej Stękała. Wśród kobiet pierwszy tytuł w karierze wywalczyła młodziutka Kinga Rajda.

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl