Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Dziennikarz Skipola skoczył na nartach! [WIDEO]

Inne sporty -> Skoki

2014-11-20

Wiele lat fascynacji narciarstwem musiało się tak skończyć. Dziennikarz naszego portalu Michał Chmielewski, zamiast z kolejnym artykułem, zmierzył się tym razem ze... skocznią narciarską. Nie wierzycie? Mamy nagranie!

 

Nie na mamuciej, dużej, normalnej, a nawet średniej skoczni próbował nswoich sił nasz dziennikarz. Były skoczek, a obecnie trener Wojciech Tajner nie pozwoliłby na to bez wcześniejszego treningu na obiekcie o punkcie konstrukcyjnym usytuowanym na... 18 metrze. Mało? Biorąc pod uwagę areny znane z Pucharu Świata – na pewno tak. Ale kiedy ma się zamiar zjechać, a do tego fragment (to dobre słowo) przelecieć, sprawy nieco się komplikują.

 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z TRENINGU! (LINK)

 

W towarzystwie najmłodszych narciarzy trenowanych przez szkoleniowca KS Wisła w Wiśle Chmielewski odbył trening na nowych skoczniach w Bystrej. Jak mu poszło? Czy po pierwszej próbie przewieziono go na Szpitalny Oddział Ratunkowy? Zobaczcie sami!

 

 

Specjalne podziękowania za pomoc w realizacji dla klubu KS Wisła w Wiśle, Wojciecha Tajnera, Jana Zięby, Bartosza Adamsona i Stanisława Szymankiewicza.

Komentarze - 1

Sakuraj

Opublikowano: 2014-11-20 20:23:53

Ciekawy reportaż, fajnie się oglądało.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl