Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
kocham-biegowki-artykuly | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kocham biegówki

Uwaga!!! Ruszyły zapisy na pierwsze zajęcia Akademi Nartorolkowej!!!

Kocham biegówki -> Artykuły

2019-05-18 16:58:47

Największy w Polsce portal zajmujący się tematyką narciarską oraz nartorolkową Skipol.pl we współpracy z RunSki xc zaprasza Państwa na pierwszy w tym roku zajęcia Akademii Nartorolkowej – kursu weekendowego,  który odbędzie się w dniach 21-23.06.2019 r. w Zieleńcu w Górach Orlickich.  Kurs rozpoczynamy w piątek, lecz zapraszamy do nas już w czwartek. Atrakcje czekają.

 

 

 

Czytaj Dalej >>

Podstawy serwisowania nart!

Kocham biegówki -> Artykuły

2019-01-02 12:54:11

Biegi narciarskie to sport, który poza dobrym przygotowaniem przez zawodnika wymaga również dobrze przygotowanego sprzętu. Zapraszam na słów kilka o podstawach serwisowania nart!

 

Czytaj Dalej >>

Trasy narciarskie w Polsce w sezonie 2017/18 - Komunikat nr 1 – Powracamy i biegamy!

Kocham biegówki -> Artykuły

2017-12-11 19:49:53

Chociaż w kalendarzu zima jeszcze nie nadeszła, to pogoda okazuje się łaskawa i w górach sypnęło białym puchem, a co za tym idzie, tu i tam można już biegać. Gdzie konkretnie? O tym oczywiście w biegowym komunikacie na Skipolu. Kto jeszcze nie odkurzył nart, niech lepiej zabiera się do roboty.

 

Czytaj Dalej >>

Trasy narciarskie w Polsce - komunikat numer 8 - Zima nie odpuszcza

Kocham biegówki -> Artykuły

2017-01-24 22:37:35

Na biegówkowych trasach w Polsce wiele się nie zmienia, ale tym razem to bardzo dobrze. Jest śnieg, jest mróz, jest gdzie spalić dodatkowe kalorie i odzwyczaić organizm od nadmiernej ilości siedzenia. Gdzieniegdzie pojawił się inny problem - blodzenie -  ale i on nie odstrasza Was - miłośników zimowego szaleństwa.

 

Czytaj Dalej >>

Życzymy wesołych, zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych!

Kocham biegówki -> Artykuły

2016-03-26 15:38:25

Święta Wielkanocne to czas, w którym możemy odpocząć od zgiełku i pędu dnia codziennego. W związku z tym pragniemy złożyć naszym czytelnikom tradycyjne wielkanocne życzenia.

 

 

Czytaj Dalej >>

Skipol poleca: Spalona w Górach Bystrzyckich

Kocham biegówki -> Artykuły

2015-02-06 17:24:00

Na odludziu, wysoko w górach, z szerokimi i zróżnicowanymi trasami. A najważniejsze, że ze śniegiem. Taka jest dolnośląska osada Spalona, której walory docenia coraz większa liczba narciarzy.

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl