Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Życzymy wesołych, zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych!

Kocham biegówki -> Artykuły

2016-03-26

Święta Wielkanocne to czas, w którym możemy odpocząć od zgiełku i pędu dnia codziennego. W związku z tym pragniemy złożyć naszym czytelnikom tradycyjne wielkanocne życzenia.

 

Życzymy Wam zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju (choć oczywiście pamiętamy, że są miejsca gdzie w święta można będzie pobiegać na nartach), serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja. 

 

Życzymy także sukcesów zawodowych i sportowych. Jak najlepszych wyników, braku kontuzji i przede wszystkim radości i satysfakcji z tego co robicie na co dzień, nawet gdy nie jest to bieganie na nartach:)

 

Redakcja portalu Skipol.pl

 

Komentarze - 2

pozytywnie zakręcona

Opublikowano: 2016-03-26 17:31:13

Dziękujemy szanownej redakcji i z wzajemnością udanych Świąt w gronie najbliższych :) w wiarą ,nadzieją i miłością i szacunkiem dla drugiego człowieka :)

przypelzlo

Opublikowano: 2016-03-27 16:35:41

Wesolych Swiat

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl