Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

IV Bieg Popradzki w Piwnicznej Zdroju Obidzy , zapraszamy na niedzielę 29 stycznia [ZAPISY]

Kocham biegówki -> News

2017-01-13

Zapraszamy na narciarski  bieg masowy pod nazwą ,,IV Bieg Popradzki” w Piwnicznej Zdroju – Obidzy ,który odbędzie się 29 stycznia   2017 r. (niedziela). Zawody te są Pucharem Polski Amatorów w biegach narciarskich.Patronat nad zawodami  sprawuje Polski Związek Narciarski.

 

Piwniczna Zdrój to miasteczko położone w pięknej dolinie Popradu w powiecie nowosądeckim. Otoczone z dwóch stron pasmem Jaworzyny Krynickiej i Radziejowej.

Zawody odbędą się na zmodernizowanych trasach biegowych na których w latach 80 – tych biegano systematycznie. Biegał na nich Józef  Łuszczek i pozytywnie się o nich wyrażał.

Trasa jest zróżnicowana i są na niej podbiegi, zjazdy oraz płaskie odcinki. Położona jest przy granicy ze Słowacją  na wysokości 930 m.n.p.m. Bieg odbędzie się techniką klasyczną ze startu wspólnego .

Organizatorem jest Miasto i Gmina Piwniczna Zdrój, która aktywnie włączyła się finansowo w  powstanie tych tras i utrzymywanie ich. Więcej informacji na stronie www.biegpopradzki.pl

 

Ze sportowym pozdrowieniem, Dyrektor Biegu Popradzkiego Marian Dobosz

 

Poniżej artykuły archiwalne związane z Biegiem Popradzkim, wyniki poprzednich edycji, wywiad z twórcą biegu Marianem Doboszem, a także relacja jednego z naszych redaktorów, który był, przebiegł i napisał o tym.

Jestesmy z Popradzkim od początku i podobnie będzie w tym sezonie, na starcie Biegu Popradzkiego stanie silna ekipa zarówno redakcji, jak też naszego skipol.pl TEAM-u.

 

LINK DO ZAPISÓW

 

Zapraszamy na Obidzę.

red

 

Komentarze - 5

Amator

Opublikowano: 2017-01-13 12:45:19

Na stronie nie ma formularza zgłoszeniwego, prosze to sprawdzic

redakcja

Opublikowano: 2017-01-13 14:10:08

Proszę kliknąć na zgłosznie on-line

Amator

Opublikowano: 2017-01-13 14:50:09

Nie wim czy cos u mnie nie działa ale nie pojawia mi sie cos takiego

redakcja

Opublikowano: 2017-01-13 16:30:47

Po wejściu na stronę główną (środkowa kolumna) od góry są: regulamin zawodów regulamin PP PZN link do zapisów dla ułatwienia wklejilismy link do zapisów w tekście

pamoz

Opublikowano: 2017-01-13 22:40:20

Wyłącz adblocka to się pojawi.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl