Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Bieg Jaćwingów zgodnie z planem w najbliższą sobotę i niedzielę 28-29 stycznia w Gołdapi

Kocham biegówki -> News

2017-01-26

Już w najbliższą sobote i niedzielę 28-29 stycznia w Gołdapi odbędzie się XXVIII Bieg Jaćwingów. Bieg jest drugim etapem tegorocznego Mazury Loppet Cup.

 

informacja organizatora:

Pomimo braku opadów śniegu w ostatnich dniach XXVIII Bieg Jaćwingów nie jest zagrożony i odbędzie się w pierwszym zaplanowanym terminie tj.28 – 29 stycznia 2017! Mamy nadzieję, że jest to świetna informacja nie tylko dla nas organizatorów ale również dla zawodniczek i zawodników wybierających się do Gołdapi. Nastąpiły małe zmiany w regulaminie dotyczące dystansów. W dalszym ciągu pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji pracują nad jakością tras. Jesteśmy pewni, że będzie to świetna impreza narciarska  Czekamy na Was! Zapraszamy do Gołdapi!

 

Regulamin XXVIII Biegu Jaćwingów 2017 – Aktualizacja

 

Warunki narciarskie na dzień 25.01.2017
Trasy narciarskie na stadionie OSiR, płytach bocznych stadionu, Promenadzie Zdrojowej oraz w lesie Kumiecie przygotowane i dostępne


Warunki pogodowe – piątek, 25 stycznia 2017, godz. 08:50
temperatura powietrza: – 1.5 st. C
temperatura śniegu: – 1 st. C
wiatru brak
opadów brak

 

red

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl