Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Śladami Olimpijczyków w Obidowej, tym razem na nogach i z kijami

Kocham biegówki -> News

2017-04-30

OBIDOWA LIFE OPEN DAY - BIEG PO ZDROWY ODDECH DOLINĄ LEPIETNICY to wydarzenie zrealizowane w ramach projektu LIFE pn. „Wdrażanie programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego  – Małopolska w zdrowej atmosferze / Implementation of AirQuality Plan for  Małopolska Region  – Małopolska in a healthyatmosphere” LIFE IP MALOPOLSKA /  LIFE14 IPE PL 021

 

Co dokładnie czeka na uczestników w sobotę 6 maja na trasie biegowej Śladami Olimpijczyków w Obidowej?

Każdy znajdzie coś dla siebie, zostaną rozegrane biegi na nogach dla wszystkich kategorii wiekowych, od dystansu 200 metrów na którym wystartują najmłodsi (do 6 lat), aż po dystans 8 kilometrów w kategoriach OPEN kobiet i mężczyzn.

Jest także oferta dla chodzących z kijami, tutaj do przejścia będą 3 kilometry.

Impreza ma charakter otwarty, prawo startu mają amatorzy jak i zawodnicy posiadający licencje   sportowe. Młodzież do lat 18, ma prawo startu za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

Nie obowiązuje opłata startowa!

 

Do trzeciego miejsca w poszczególnych kategoriach otrzymują nagrody rzeczowe oraz do szóstego    miejsca dyplomy, oczywiście wszyscy uczestnicy otrzymają poczęstunek.

Upominki w konkursie współfinansowane zostaną w ramach projektu LIFE IP MALOPOLSKA / LIFE14 IPE PL021

KOMUNIKAT ZAWODÓW

 

red

p.s organizujesz ciekawą imprezę sportową, napisz do nas 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl