Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Już prawie lato, dlatego zapraszamy do Warszawy na biegówki

Kocham biegówki -> News

2017-05-26

Tak, to nie żarty. W ramach 19 Pikniku Olimpijskiego, który w sobotę 3 czerwca odbędzie się w Warszawie, Krakowskie Centrum Narciarstwa Biegowego "Megaoutdoor" przygotowało dla Was nie lada atrakcję. Każdy entuzjasta biegów narciarskich będzie mógł nieodpłatnie przetestować sztuczny tor do narciarstwa biegowego firmy NEVEPLAST.

 

Do dyspozycji wszystkich chętnych przygotowany zostanie demo-tor do stylu klasycznego, oraz pętla do stylu dowolnego. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy w godzinach: 12.00 - 18.30 (a więc przez cały czas trwania Pikniku). 

Miejsce akcji: Park Kępa Potocka.

Można przyjść z własnym sprzętem (nart prosimy nie smarować!), lub skorzystać z naszej bezpłatnej wypożyczalni na miejscu. Bieganie na nartach w szortach i koszulce? Dlaczego nie!

Zapraszamy tym bardziej, że już w tym roku powstaną w Polsce pierwsze sztuczne tory biegowe , a pierwsza realizacja jest w toku.  I tak nasz ulubiony sport - narciarstwo biegowe ma szansę stać się (choćby w ograniczonym zakresie) sportem całorocznym...

A zatem do zobaczenia na torze!

Zespół "Megaoutdoor.pl"

od redakcji: mieliśmy niewątpliwą przyjemność jako pierwsi w Polsce testować tor Neveplast w ubiegłym roku w Krakowie, jak to wyglądało możecie przeczytać w artykule poniżej.

 

neveplast

 

W programie 19. Pikniku Olimpijskiego znajdą się m.in. skocznia narciarska, lodowisko oraz nawiązania do innych zimowych dyscyplin. Ponadto na imprezie pojawią się polscy olimpijczycy i to w bardzo imponującej liczbie - ma ich być ponad setka min. Maciej Staręga i Monika Hojnisz! Polski Komitet Olimpijski przygotował też rywalizację w kilkudziesięciu konkurencjach, wiele atrakcji dla dzieci w strefie "Witaj PyeongChang" oraz 10 tysięcy nagród do zdobycia.

 

red

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl