Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

30 darmowych zaproszeń na Snow Expo od REMSPORT

Kocham biegówki -> News

2017-10-26

W dniach 4 i 5 listopada 2017 na PGE Narodowym w Warszawie odbędą się targi Snow Expo "Nie Tylko dla Narciarzy" oraz "Biegówkowy PGE Narodowy", z tej okazji firma REMSPORT dystrybutor w Polsce włoskich firm MAPLUS, RODE, SOLDA, japońskiej GALLIUM i wielu, wielu innych, ma dla Was, czytelników Skipola, trzydzieści, jednoosobowych, bezpłatnych zaproszeń na ww. wydarzenia.

 

 

W celu odbioru bezpłatnych jednososobowych zaproszeń osoby zainteresowane, proszone są o kontakt e-mail z firmą Remsport – sklep@remsport.pl.

 

Jednocześnie firma Remsport pragnie zaprosić Was do odwiedzenia ich stoiska oznaczonego nr 44, gdzie będzie możliwość zakupienia w bardzo atrakcyjnych cenach smarów, narzędzi i akcesorii przeznaczonych do serwisu nart biegowych.

 

Na miejscu będzie można również przeprowadzić konsultację oraz wymienić doświadczenia z zakresu serwisu nart biegowych z serwisantem i właścicielem Sklepu Remsport – Jackiem Antonik.

 

infomacja: Jacek Antonik/remsport.pl

 

p.s

informacja dla klubów sportowych, stowarzyszeń itp. Firrma Remsport ma dla Was specjalny cennik klubowy. Zainteresowani proszeni są o kontakt z firmą (j/w).

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl