Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Super sprinty SPRINT RACE na nartach w ramach Biegówkowy Narodowy [REGULAMIN]

Kocham biegówki -> News

2017-10-29

To będzie wydarzenie bez precedensu. W miejscu, które wszystkim Polakom kojarzy się z grą piłkarskiej reprezentacji Adama Nawałki i jej awansu na Mistrzostwa Świata w Rosji wystartują biegacze narciarscy. Sprinty na Narodowym, prawda, że brzmi świetnie. W dodatku wystartować może każdy!!

 

 

Sprint Race w ramach Snow Expo Biegówkowy Narodowy to świetna promocja biegów narciarskich i przykład na to, że narty biegowe nie muszą kojarzyć się wcale z górami i śnieżną zimą. To nie tylko ekspozycje sprzętu i biegowo narciarskich nowości, to nie tylko spotkania z naszymi kadrowiczami to także SPRINT RACE. Każdy może przyjść w sobotę na Stadion Narodowy, ze swoim sprzętem lub wypożyczyć go na miejscu i zmierzyć się min. z jednym z czołowych sprinterów świata Maciejem Staręgą. Nie musicie czekać na zimę i śnieg, śnieg przyjechał do Was! Zima mam nadzieję dotrze troszkę później :)

 

Sprint Race  zostanie rozegrane stylem dowolnym przed wejściem VIP PGE Narodowego w godzinach 16-18. Zapisy będą przyjmowane do godziny 15.30.

Najpierw zawodniczki i zawodnicy wezmą udział w kwalifikacjach, następnie 32 osoby z najlepszymi czasami awansują do biegów parami (system pucharowy), gdzie słabszy odpada. I tak już do wielkiego finału.

Dystans około 100 metrów to ostatnio w światowych biegach może nie norma, jednak na tym dystansie rozgrywa się coraz więcej zawodów na świecie min. w Norwegii, Francji czy Rosji. Teraz czas na Polskę.

 

REGULAMIN SPRINT RACE 2017

ZAPISY TUTAJ

 

Zapraszamy na Biegówkowy Narodowy - będzie się działo!

 

KaCe

Zapraszamy także na niedzielę na godzinę 12.00 ( w samo południe) kiedy to w Biznes Klubie-Widownia będę miał przyjemność porozmawiać o biathlonie i biegach narciarskich z Anną Mąką i Maciejem Staręgą.

 

Komentarze - 3

Jaga

Opublikowano: 2017-10-30 22:40:47

Szanowny Redaktorze :)! Czy spotkanie z Maćkiem i Anią będzie w ramach snow expo (z biletami) czy biegówkowy narodowy (wstęp wolny)? I czy wiadomo czy będzie można wypożyczyć narty łyżwowe i ew. NNN czy SNS?

Kuba Cieślar

Opublikowano: 2017-10-31 00:37:54

Słuszna uwaga, odpowiem jutro, pozdrawiam

Kuba Cieślar

Opublikowano: 2017-10-31 11:59:54

Spotkania będą w strefie biletowanej. Co do sprzętu to i SNS i NNN

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl