Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Zapraszamy na III Marsz Izerski na biegówkach [KOMUNIKAT PRASOWY]

Kocham biegówki -> News

2017-12-20

Już 20 stycznia w Jakuszycach odbędzie się III Marsz Izerski. To gratka także dla tych, którzy być może rozpoczynają swoją przygodę z biegówkami, a tym razem będą mieli możliwość wystartować za darmo. Co czeka na amatorów narciarskiej aktywności nieopodal Szklarskiej Poręby?

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w trzeciej edycji Marszu Izrskiego. 20 stycznia 2018 roku wspólnie pokonamy około 25 km na nartach biegowych po jakuszyckich trasach. Gwarantujemy wspaniałą zabawę, mnóstwo emocji, miłe towarzystwo oraz atrakcyjne nagrody. Zakończenie odbędzie się w schronisku "Orle", gdzie przy ognisku zostaną rozlosowane atrakcyjne vouchery. Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie zgłoszenia, w którym należy umieścić swoje imię, nazwisko i rok urodzenia.
 
 
Po więcej informacji zapraszamy na nasze WYDARZENIE NA FACEBOOKU  lub telefonicznie pod numerem 503693053. Kilka zdjęć z ubiegłorocznej edycji można znaleźć TUTAJ
 
 
Spędz z nami aktywnie styczniową sobotę, to nic nie kosztuje!
 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl