Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Panorama biegów narciarskich na 16-18 lutego. 15.000 zł w Ustjanowej, sztafety w Jakuszycach i Tomaszów Lubelski

Kocham biegówki -> News

2018-02-16

To będzie gorący weekend dla zawodowców i amatorów biegów narciarskich. Tomaszów Lubelski, Jakuszyce, Krzywa, Magurka Wilkowicka i Ustjanowa, będzie się działo!

 

16-18 LUTY TOMASZÓW LUBELSKI

Biegowy weekend rozpocznie się w Tomaszowie Lubelskim gdzie na trasach Siwej Doliny zostaną rozegrane aż trzy różne imprezy. Dla wszystkich kategorii wiekowych PZN będzie to Puchar Roztocza, zawody cyklu Bieg Na Igrzyska przeniesione z 10-11 lutego. Piątek i sobota to także Mistrzostwa Polski Młodzików i Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych. We wszystkich wymienionych zawodach zostaną rozegrane biegi dystansowe stylem klasycznym i dowolnym. Niedziele to już tylko sztafety dla kategorii najmłodszych. regulaminy i komunikaty znajdziecie: TUTAJ

 

17 - 18 LUTY - SOBOTA,NIEDZIELA - USTJANOWA

Główna impreza dnia to 31 Bieszczadzki Bieg Lotników na trasach im. Stanisława Nahajowskiego w Ustjanowej. Sobota to zawody dla dzieci i młodzieży na krótszych dystansach. Niedziela to bieg główny Biegu Lotników oczywiście stylem klasycznym. Natura w tym roku okazała się łaskawa dla organiztorów i w Ustjanowej mamy prwadziwą śnieżną (pond poół metra śniegu) zimę. Dodatkową atrakcją imprezy będzię z pewnością suma nagród przewidziana przez organizatorów, która wynosi UWAGA aż 15.000 złotych. Jest o co walczyć!! Przypominamy, że termin zgłoszeń upłwya dzisiaj po północy, potem będzie można się zapisać w dniu zawodów. Wszystkie szczegółu TUTAJ

 

17 LUTY -SOBOTA-JAKUSZYCE

Pierwsze historyczne sztafety organizowane przez Stowarzyszenie Bieg Piastów. W 4 ososbowych zespołach można wystartować aż w trzech kategoriach : sztafeta męska, żeńska i MIX. Dotychczas zgłoszono 37 zespołów, zostało jeszcze 13 miejsc, link do zapisów i lista zgłoszonych TUTAJ. W konkurencji wystąpią także dwie sztafety naszego skipol.pl TEAMU, będziemy trzymać kciuki.

 

17 LUTY - SOBOTA - BANICA KRZYWA

Impreza organizowana przez Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Krzywa i Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Gorlice to impreza dla prawdziwych biegówkowych twardzieli. Szczegóły dotyczące zawodów znajdziecie TUTAJ.

 

17 LUTY - SOBOTA - MAGURKA WILKOWICKA

 

W Magurce Wilkowickiej w sobotę rozegranie zostany 11. Puchar MAgurki Śladami Arcyksiężnej Marii Teresy, czyli Puchar Polski Amatorów PZN w biegach narciarskich. Od 10.00 biegi dzieci,w południe start OPEN.  Dystans w biegu głównym dla pań wynosi 7,5 km, a dla mężczyzn 10 km. W grupach młodzieżowych od 500 do 2000 m w zależności od kategorii wiekowej (szczegóły w regulaminie). Więcej infomacji TUTAJ

 

18 LUTY NIEDZIELA - CHOCHOŁÓW

Niedziela to druga w tym sezonie impreza organizowana w Chochołowie przez Lokalną Organizację Turystyczną (LOT) zawiadyjącą chochołowskimi termami. Szczegóły TUTAJ.

 

Jak widać praktycznie w każdym górskim i nie tylko regione coś się dzieje. Zapraszamy na narty biegowe i POWODZENIA.

 

red

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl