Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

W miniony weekend działo sie w Zieleńcu!!!

Kocham biegówki -> News

2019-06-24

W miniony weekend odbyły się pierwszy kurs nartorolkowy w ramach Akademii  Nartorolkowej – Zarażamy Pasją. Pod patronatem Skipol.pl

 

Podczas zajęć praktycznych i teoretycznych, które poświęcone były technice klasycznej, nasi uczestnicy zdobyli podstawową wiedzę z zakresu treningu nartorolkowego, a także mieli okazję podejrzeć pracę czołowych Polskich Biathlonistów podczas ich zgrupowania przedsezonowego. A ponieważ nie samym sportem człowiek żyje, nasi goście mieli okazję zobaczyć kilka atrakcji Ziemi Dusznickiej. Jednak  przede wszystkim udowodnili że biegać na nartorolkach może każdy, bez względu na wiek.

 

 

A o tym jak było  dowiecie się w szczegółach z bloga Agnieszki – naszej instruktor, do którego przeczytania was serdecznie zapraszamy. Poniżej link do materiału. J

https://runskixc.blogspot.com/

 

W tym miejscu pragniemy bardzo podziękować osobom i instytucjom dzięki którym  nie była by możliwa realizacja naszego kursu w takiej formie.

 

Pani Ewie Kamyczek , pasjonatce sportu i właścicielowi pensjonatu Przystanek Alaska w Zieleńcu.

 

Tomaszowi Kałużnemu, Enervit Polska. Za przygotowanie dla naszych kursantów fantastycznych pakietów startowych!

 

Panu Nadleśniczemu oraz Nadleśnictwu Zdroje, za udostępnienie zamkniętej i super bezpiecznej leśnej trasy w urokliwych Górach Bystrzyckich.

 

Dusznickiemu Muzeum Papieru, za wrażenia pozasportowe na terenie muzeum. I to jakie!!!

 

 

Dziękujemy!!!

 

 

musaszi.

Komentarze - 2

Kicia

Opublikowano: 2019-06-24 21:51:21

Czy ktoś wie kiedy będzie kalendarz Pucharu Polski na nartorolkach

nigdy

Opublikowano: 2019-06-27 11:06:43

nigdy

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl