Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Już tylko dwa tygodnie do pierwszego SNS-a!

Kocham biegówki -> News

2013-12-04

Zostało już tylko 16 dni do startu piątego sezonu cyklu Salomon Nordic Sunday. Przypomnijmy, że pierwsze zawody odbędą się w dniach 21-22 grudnia 2013 roku w Jakuszycach. Mamy dziś dla Was kilka istotnych informacji dotyczących m.in. zapisów na drugi styl lub rejestracji nowego zawodnika.

Jak informują na swojej stronie organizatorzy, do tegorocznego SNS-a zgłosiło się sporo nowych zawodników. - Na naszych listach zgłoszonych pojawiło się do tej pory aż 50 nowych nazwisk, względem poprzedniego sezonu. Cieszy nas, że wciąż zdobywamy nowych sympatyków! Zapraszamy kolejnych - mówi organizatorka tego popularnego cyklu Beata Lepka.

A teraz kilka ważnych wiadomości dla zawodników:
* Nowi zawodnicy, którzy chcą startować w obu stylach, nie muszą rejestrować się dwukrotnie. Podczas procesu rejestracji musicie zaznaczyć oba style.
* Zawodnicy, którzy już biegali w SNS-ie i posiadają własny numer strtowy, a chcą spróbować także drugiego stylu, nie muszą się na nowo rejestrować. Powinni po prostu edytować własny profil na portalu firmy Datasport i dodać drugi styl.
* Pamiętajmy, że w obu stylach obowiązują inne numery startowe, stąd każda rejestracja na nowy styl wiąże się z jednorazową opłatą za koszulkę startową, związaną z danym stylem.
* Przypominamy, że do trzech dni przed zawodami obowiązuje niższa opłata startowa! W dniu zawodów płacimy więcej!

Więcej informacji o cyklu na oficjalnej stronie SNS-a: sns-nartybiegowe.pl

Zapisy na Salomon Nordic Sunday: TUTAJ

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl