Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Salomon Nordic Sunday (SNS) zawita na Kubalonkę! Zapraszamy 7 lutego 2016

Kocham biegówki -> News

2015-12-17

Salomon Nordic Sunday, cykl zawodów w biegach narciarskich zawita w tym sezonie do Wisły, na trasy Kubalonki. Poniżej znajdziecie garść najważniejszych informacji, gdzie, jak, kiedy, jak się zapisać itd, itp. Przygotowaliśmy dla Was sporo niespodzianek.

 

Dystanse, które planujemy dla Was na Kubalonce to 15 km dla mężczyzn i 10 kilometrów dla kobiet. Jednak ustalenie dystansów nie jest jeszcze ostateczne, nie ukrywamy, że czekamy na wasze propozycje i opinie. W końcu te zawody są dla WAS.

 

TUTAJ możecie się zapisać na bieg, a także podejrzeć rywali, których spotkacie na trasie.

Najważniejsze: pierwszych 150 osób, które zapiszą się na bieg otrzyma kije biegowe Salomona.

 

A teraz, raz jeszcze, regulamin w pigułce, czyli kilka najważniejszych faktów, zmian, nowości…

 

Jak już informowaliśmy, w tym sezonie nie będzie klasyfikacji generalnej (ale to tylko sytuacja przejściowa – za rok generalka wraca!). Zmienia się nieco wysokość wpisowego. Do trzech dni przed biegiem, jego wysokość to 50 zł. Później będzie to już 60 zł. Wyjątkiem są obcokrajowcy, który mogą płacić 50 zł w dniu zawodów, ze względu na wysokie koszta międzynarodowych transferów międzybankowych. W zamian za wyższe startowe, zapewniamy oczywiście więcej świadczeń. Będzie więc medal dla każdego po każdym biegu (może uda nam się tak je zaprojektować, by z trzech medali złożyć później jeden nowy…), będą także kije biegowe Salomona dla pierwszych 150 osób, które zapiszą się i zapłacą wpisowe na dany bieg.

 

Nowością jest też potrzeba ponownej rejestracji. Ze względu na to, że w poprzednich sezonach nasza baza SNS-owiczów mocno się powiększyła, zdecydowaliśmy się rozpocząć zapisy na nowo. Oczywiście nadal będziecie mogli biec z numerem z SNS-a z poprzednich sezonów (jeżeli go macie musicie zaznaczyć odpowiednią opcję przy rejestracji i podać ten numer).

 

Inaczej, niż w latach poprzednich, teraz zapisujecie się na każde zawody z osobna! A propos wpisowego, pamiętajcie, że za start na Jamrozowej Polanie wnosicie wpisowe na inne konto, niż za start na Kubalonce. Numery kont i wzory tytułów przelewu znajdziecie właśnie w regulaminie.

 

I jeszcze jedna absolutna nowość. Jako, że w tym sezonie ścigamy się tylko w ośrodkach, gdzie i tak między dwoma biegami na trasę wyjeżdża ratrak, zdecydowaliśmy, że w 2016 roku, jako pierwsza startować będzie łyżwa. Potem przerwa na kosmetykę tras i start klasyków.

 

No i na koniec link do REGULAMINU – TUTAJ

 

Zapraszamy serdecznie w imieniu Salomona i swoim, tym bardziej, że w tym sezonie jesteśmy organizatorami zawodów na Kubalonce.

 

źródło: sns-nartybiegowe.pl

KaCe

 

Komentarze - 4

Ania

Opublikowano: 2015-12-17 23:47:45

W tym samym czasie tj. na weekend 6-7 lutego 2016r. już są zaplanowane trzy biegi: Podhalański, Gąsieniców i Lotników. SNS będzie czwarty.

Kuba_skipol

Opublikowano: 2015-12-18 12:11:51

Od lat próbujemy tłumaczyc organizatorom, że powinni sie dogadać przed sezonem, a tak każdy sobie rzepkę skrobie. I tak dobrze, że większość informuje szerzej o swoich planach.

Kuba_skipol

Opublikowano: 2015-12-18 12:18:16

Okazuje się, że niekoniecznie terminy się zbiegną. Rozmawialiśmy z organizatorami Biegu Gąsieniców, termin nie jest jeszcze ustalony, prace trwają.

Ania

Opublikowano: 2015-12-18 19:37:17

Tym gorzej to świadczy o organizatorach. Informacja o tym, że XXXII Bieg Gąsieniców ma się odbyć 7 lutego o godz. 12 już dawno została wpuszczona do internetów. Np. na www.podhale-sport.pl taki termin wisi. Zresztą, niech sobie organizatory organizują kiedy chcą i co chcą... Gdzie dwóch (czterech) się bije tam Orlicky Maraton korzysta...

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl