Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

29 Bieg Hetmański [NASZ PATRONAT], kalendarz LOZN i ...śnieg, to wszystko w Tomaszowie Lubelskim

Kocham biegówki -> News

2015-12-31

29 Bieg hetmański w Tomaszowie Lubelskim zostanie rozegrany 14 lutego 2016 na trasach Siwej Doliny. Biegi główne to dystanse 25 kilometrów dla mężczyzn i 10 kilometrów dla kobiet. Gwarancja śniegu 100% o czym poniżej.

 

Bieg Hetmański , którego mamy zaszczyt być patronem madialnym, jest finałem Pucharu Polski Amatorów PZN i wlicza się do posezonowego Rankingu najlepszych amatorów w Polsce. Bieg to nie tylko dystanse główne, w trakcie zawodów zostaną także rozegrane biegi na krótszych dystansach dla dzieci i młodzieży od najmłodszych po 17 latków, czyli każdy znajdzie coś dla siebie.

REGULAMIN BIEGU

W ramach Biegu Hetmańskiego zostanie rozegrany już po raz dziewiąty Bieg Samorządowców, w którym mogą wziąć udział : prezydenci, burmistrzowie, wójtowie, starostowie ( uchwała o powołaniu) oraz radni / legitymacja radnego/ i pracownicy samorządowi / potw. przez urząd/.

Tomaszów Lubelski to nie tylko Bieg Hetmański, kalendarz imprez organizowanych przez Lubelski Okręgowy Związek Narciarski znajdziecie TUTAJ lub w naszym portalowym kalendarzu TUTAJ.

 

Teraz najważniejsza rzecz dla narciarzy biegowych, w Tomaszowie Lubelskim śnieżą, trasa powinna być gotowa już po Nowym Roku. Jak widać na zdjęciu robota wre, czyżby szykował się najazd narciarzy z górskich terenów kraju, wszystko możliwie, biorąc pod uwagę brak śniegu w górach, zapraszamy do Tomaszowa. Jeżeli chcecie zobaczyć śnieżenie na żywo TUTAJ możecie to obejrzeć.

 

Zapraszamy do Tomaszowa Lubelskiego, tam jest zima

 

Kuba Cieślar

 ps więcej informacji o amatorskich biegach narciarskich znajdziecie na zaprzyjaźnionym profilu na fb PANORAMA BIEGÓW NARCIARSKICH.

 

Komentarze - 3

Begacz

Opublikowano: 2015-12-31 12:07:05

Dla schłodzenia rozpalonych narciarskich głów trzeba dodać, że gwarancja śniegu jak na razie będzie zapewne na pętli 500m czyli coś dla koneserów krótkich dystansów :) Oczywiście trzymamy kciuki za więcej!

PS

Opublikowano: 2016-01-03 20:52:13

Organizatorzy zapowiadają przygotowanie na dniach pętli 1,2km. Śnieg już się produkuje.

Biegacz II

Opublikowano: 2016-01-02 22:25:08

A w Ustrzykach Dolnych są już dwie armatki z przeznaczeniem dla tras biegowych, ale z tego co mi wiadomo, grzecznie będą stały w garażu przez całą zimę (brak prądu i wody).

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl