Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Panorama biegów narciarskich nr 10/2016 w roli głównej Bieg Piastów, Igrzyska Młodzieży i Bruclik oraz Mistrzostwa Słowacji [AKTUALIZACJA]

Kocham biegówki -> News

2016-03-03

10. Panorama to oczywiście Jakuszyce i Bieg Piastów, ale również Bruclik na Kubalonce oraz Igrzyska Młodzież Szkolnej w Białce i Ligii Regionalne. Zapraszamy!

 

                                                                                   

 

piątek 4 marca

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimanazjada 2016 w biegach narciarskich odbędą się w Białce Tatrzańskiej. UWAGA STARTY 5, 6, i 7 marca.

KOMUNIKAT ZAWODÓW

 

Piątek w Jakuszycach to 12,5 km klasykiem REGULAMIN oraz 25 km również stylem klasycznym REGULAMIN

 

sobota 5 marca

To bieg główny 40. Biegu Piastów czyli 54 km stylem klasycznym REGULAMIN, TRASA

 

niedziela 6 marca

Niedziela w Jakuszycach to 28 km techniką dowolną REGULAMIN oraz 9 km klasykiem REGULAMIN

 

Na trasach Kubalonki rozegrany zostanie Międzynarodowy Bieg Narciarski o "Istebniański Bruclik" Śniegu dosypało i zapowiadane są kolejne opady więc jest szansa, że zawody się odbędą. Szczegóły TUTAJ

 

sobota 12 marca

W Jakuszycach odbędzie sie finał Pucharu Grupy Azoty 2016. W sobote i niedzielę odbęda się dwa biegi indywidualne stylem klasycznym i dowolnym. Szczegóły wkrótce.

 

W tym samy terminie na trasach FIS w Szczyrbskim Plesie odbęda się Mistrzostwa Słowacji w międzynarodowej obsadzie. W programie zawodów sa także biegi naszych kategorii D, C i B. Słowacy serdecznie zapraszają. TUTAJ komunikat zawodów na stronie organizatora.

 

Tego samego dnia (sobota) w Mucznem zaplanowano kilkakrotnie już przekładany III Bieg Tropem Żubra.

Szczegóły na stronie organizatora TUTAJ.

 

 

 

Pojawiła nam się także nowa impreza zaplanowana na 20 marca. W Krzywej Banicy zostanie rozegrany bieg na nartach Do Upadłego, oryginalny system rywalizacji może Was zaciekawić, szczegóły TUTAJ.

 

UWAGA WAŻNE : Informacja dla zawodowców : Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Szelmencie zostają przełożone na termin 22-24 marca. Informacja potwierdzona przez organizatorów.

 

Wszystkie propozycje do kalendarza imprez, informacje o przeniesieniu lub odwołaniu zawodów prosimy zgłaszać na redakcja@skipol.pl lub skipol@skipol.pl.

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl