Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Panorama biegów narciarskich nr 11/2016, czyli Polonkowa, Finał Pucharu Azoty i Ultrabiel

Kocham biegówki -> News

2016-03-08

Kończymy sezon? Na pewno nie jeszcze przez co najmniej dwa tygodnie będzie gdzie się pościgać na biegówkach. Panorama nr 11 zapraszamy!

 

czwartek 10 marca

W Kościelisku odbędzie się XVIII Mały Memoriał im: Bronisławy Staszel Polankowej. Zawodnicy zamiast normalnej trasy pokonują tor sprawdzający umiejętności techniczne zawodników według pomysłu profesora Szymona Krasickiego. Szczegóły w KOMUNIKACIE.

 

piątek 11 marca

W Jakuszycach odbędzie się finał Pucharu Grupy Azoty 2016. W piątek i sobotę odbędą się dwa biegi indywidualne stylem klasycznym i dowolnym. Szczegóły TUTAJ.

 

sobota 12 marca

To przede wszysystkim najbłuższy w Polsce bieg narciarski czyli Ultrabiel. Dystanse to 10, 20 i 60km. Szczegóły na ultrabiel.pl

 

Na drugim końcu Polski (a właściwie to w Druskiennikach na Litwie) odbędzie się Bieg Pod Górę Snow Arena - halowe zawody na nartach. Szczegóły TUTAJ.

 

Również  weekend 12-13 marca na trasach FIS w Strbskim Plesie odbędą się Mistrzostwa Słowacji w międzynarodowej obsadzie. W programie zawodów są także biegi naszych kategorii D, C i B. Słowacy serdecznie zapraszają. TUTAJ komunikat zawodów na stronie organizatora.

 

Propozycja z Zakopanego dla najmłodszych, Memoriał Kornela Makuszyńskiego czyli zawody Koziołka Matołka. SZCZEGÓŁY

 

Tego samego dnia (sobota) w Mucznem zaplanowano kilkakrotnie już przekładany III Bieg Tropem Żubra.

Szczegóły na stronie organizatora TUTAJ. ODWOŁANE OSTATCZNIE

 

wtorek 15 marca

We wtorek w Białce Tatrzańskiej na trasach ON Kotelnica rozegrane zostaną Małopolskie Igrzyska i Gimnazjada w biegach narciarskich - Memoriał im. Kazimierza Bubuli - VII rzut Małopolskiej Szkolnej Ligii SZS. Szczegóły w KOMUNIKACIE.

 

środa 16 marca

Tego dnia mają rozpocząć się Mistrzostwa Polski Seniorów, ale gdzie się odbędą na razie nie wiadomo. Najbardziej sensownym miejscem wydają się oczywiście Jakuszyce, ale...

 

sobota 19 marca

Zwardoniu odbędzie się III Otwarty Bieg pod Górę. Szczegóły TUTAJ

 

niedziela 20 marca

W Krzywej Banicy zostanie rozegrany bieg na nartach Do Upadłego, oryginalny system rywalizacji może Was zaciekawić, szczegóły TUTAJ.

 

W Jakuszycach FISCHER CUP 3-6-9 BIEGAJ Z NAMI-dogrywka. Szczegóły TUTAJ.

 

UWAGA WAŻNE: Informacja dla zawodowców : Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Szelmencie zostają przełożone na termin 22-24 marca. Informacja potwierdzona przez organizatorów. KOMUNIKAT

 

Wszystkie propozycje do kalendarza imprez, informacje o przeniesieniu lub odwołaniu zawodów prosimy zgłaszać na redakcja@skipol.pl lub skipol@skipol.pl.

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl