Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
kocham-biegowki-obozy-treningowe | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kocham biegówki

Spotkanie z Komandorem Biegu Piastów

Kocham biegówki -> Obozy treningowe

2014-07-30 12:45:31

Trwa czwarty dzień obozu Biegaj w Karkonoszach na Polanie Jakuszyckiej. Jak narazie pogoda oszczędza jego uczestników. Codziennie zapowiadane opady deszczu, jakoś nas omijają. Mamy więc sporo czasu na ciężką pracę, ale także miłe spotkania.

 

Czytaj Dalej >>

Letnie treningi na Polanie Jakuszyckiej

Kocham biegówki -> Obozy treningowe

2014-07-29 07:09:19

Polana Jakuszycka - kultowe miejsce dla narciarzy biegowych, latem robi się coraz popularniejsze wśród biegających na nogach. Organizowanych jest tam wiele obozów szkoleniowych, nie tylko dla zawodowców. Obecnie trwa m.in. obóz Biegaj w Karkonoszach, którego przebieg będziemy dla Was relacjonować.

 

Czytaj Dalej >>

Formularz zgłoszeniowy

Kocham biegówki -> Obozy treningowe

2014-07-02 08:18:00

Dbaj o Formę – 10-17 sierpnia

 

Czytaj Dalej >>

Zapraszamy na letnie obozy z portalem biegowki.pl !

Kocham biegówki -> Obozy treningowe

2014-06-20 21:45:50

Zima już za nami. Była krótka, kiepska i z małą ilością śniegu. Zapewne większość z Was już o niej zapomniała. Ale warto pamiętać o kolejnej. Aby dobrze się do niej przygotować – zapraszamy na letnie obozy portalu biegowki.pl , pod hasłem "Dbaj o formę!" Pokażemy na nich dostępne formy treningu przygotowującego do sezonu zimowego. A wszystko na Polanie Jakuszyckiej oraz na sobieszowskiej rolkostradzie. 

 

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl