Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Pierwszy obóz nartorolkowy Skiaderol Team

Kocham biegówki -> Obozy treningowe

2016-04-02

SKIADEROL TEAM ma zaszczyt zaprosić na pierwszy obóz narciarstwa biegowego dla amatorów, który odbędzie się w weekend majowy w Koniówce (20 km od Zakopanego). Będą to zajęcia na nartorolkach prowadzone przez doświadczoną i utytułowaną kadrę trenerską w składzie – Dariusz Ślaga i Edward Mucha ludzi dobrze znanych w środowisku polskich biegów narciarskich.

 

Uczestnicy obozu zakwaterowani będą w komfortowym pensjonacie „GALICA” w Koniówce. Treningi prowadzone będą na nowoczesnych trasach rowerowych, które znajdują się zaledwie 250 m od pensjonatu. Dodatkowo prowadzone będą zajęcia Nordic Walking, wycieczka rowerowa oraz trekking w Tatrach.
Szczegółowy plan obozu znajduje się pod poniższym linkiem:
http://www.skiaderol.pl/obozy/koniowka-maj-2016/

 

////////////

 

Polecamy i ceszymy się na kolejną inicjatywę w Małopolsce. Nazwiska instruktorów znanych w środowisku biegaczy narciarskich gwarantują jakość prowadzonych zajęć. Życzymy powodzenia.

 

redakcja

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl