Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
kocham-biegowki-oferty-partnerow | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kocham biegówki

ISPO 2016, czyli nowości od Fischera

Kocham biegówki -> Oferty partnerów

2016-02-05 14:27:53

W dniach 24 - 27 stycznia w Monachium trwały Międzynarodowe Targi Sprzętu i Mody Sportowej ISPO 2016. Marka Fischer otrzymała dwie, prestiżowe nagrody ISPO AWARD. Nasze produkty zostały zauważone i docenione. Dzięki temu marka Fischer umocniła swoją pozycję na rynku, ciesząc się niesłabnącym zaufaniem klientów.

 

 

 

Czytaj Dalej >>

Fischer Cup 3/6/9 nowość na Polanie Jakuszyckiej

Kocham biegówki -> Oferty partnerów

2015-11-08 13:16:32

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z nartami biegowymi, a już chcesz sprawdzić swoje siły? Fischer oraz stowarzyszenie Bieg Piastów zapraszają Ciebie na cykl zawodów Fischer Cup 3/6/9 –Biegaj z nami. Celem głównym zawodów jest promocja narciarstwa biegowego wśród amatorów i rozpowszechniane zdrowego sposobu na spędzanie wolnego czasu. Zawody we wszystkich edycjach będą rozgrywane stylem klasycznym.

 

Czytaj Dalej >>

Forza Sport nasz nowy partner techniczny w paru słowach o sobie

Kocham biegówki -> Oferty partnerów

2015-10-21 19:07:40

Dobre obyczaje nakazują by przywitać się i przedstawić. Nazywamy się Forza Sport. Na polskim rynku jesteśmy od 1981 r. Powstaliśmy w idei rodzinnego przedsiębiorstwa i tak pracujemy nadal. Doświadczenie i praca moich rodziców pozwoliły na to abym dzisiaj mogła Państwu przedstawić naszą firmę – to kim jesteśmy i czym się zajmujemy. Jesteśmy producentem profesjonalnej odzieży sportowej.

 

Czytaj Dalej >>

Prezentujemy pełny Racing Program Fischera na nadchodzący sezon

Kocham biegówki -> Oferty partnerów

2015-10-07 07:12:42

Nowa oferta firmy Fischer to specjalnie przygotowany dla naszego kraju przez firmę Fischer Polska Racing Program 2015. Zapraszamy do kontaktu.

 

Czytaj Dalej >>

Oferty partnerów : Megaoutdoor oferuje MEGA WYPRZEDAŻ

Kocham biegówki -> Oferty partnerów

2015-01-16 14:08:00

Oferty partnerów: Uwaga! Rozpoczynamy MEGA WYPRZEDAŻ sprzętu w Centrum Biegowym Salomon. Zapraszamy do sklepu internetowego www.megaoutdoor.pl lub do naszej siedziby ul. Gromadzkia 46 w Krakowie.

 

Czytaj Dalej >>

Oferty partnerów : strukturyzator SKI MAN, minus 40% od Aiconsport

Kocham biegówki -> Oferty partnerów

2015-01-15 15:05:00

Tylko dzisiaj i jutro możesz kupić strukturyzator SKIMANA o 40% taniej!

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl