Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Oferty partnerów: 100 zł rabatu na buty Equipe 8 Skate od Megaoutdoor

Kocham biegówki -> Oferty partnerów

2014-12-06

Oferty partnerów:

Equipe 8 Skate to połączenie stabilności i efektywnego przekazu sił znanych z modeli Pilot i technologii Custom Fit zapewniającej maksymalną wygodę ze sportowym wzornictwem. Dla entuzjastów narciarstwa poszukujących wysokich osiągów i sprawdzonych rozwiązań.

 

Tym razem dla czytelników Skipol'a - Megaoutdoor.pl udostępnił Kupon rabatowy o wartości -100zł na zakup tego modelu butów sklepie internetowym www.megaoutdoor.pl lub w siedzibie Centrum Narciarstwa Biegowego na ul. Gromadzkiej 46 w Krakowie.

 

Aby skorzystać z kuponu w sklepie internetowym www.megaoutdoor.pl wystarczy wpisać kod kuponu00B8DF6A w polu "Kod rabatowy" podczas składania zamówienia. Przy zakupie w siedzibie Centrum Biegowego na Gromadzkiej 46, przy zakupie należy okazać wydrukowany kupon ze strony skipol.pl lub okazać go np. na smartfonie/tablecie.

 

Uwaga!

Oferta ograniczona czasowo: Kupon ważny od dnia 05.12.2014 do dnia 12.12.2014    

Rabat liczony od ceny promocyjnej widocznej w sklepie!

 

Zobacz promocyjny produkt:

Buty Salomon Equipe 8 Skate - http://www.megaoutdoor.pl/page,produkt,id,4219,idkat,304,buty-equipe-8-skate-14-15.html

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl