Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

TURNAMIC - złoty medal na ISPO 2017

Kocham biegówki -> Porady sprzętowe

2017-02-02

Wiązania biegowe to niewątpliwie serce zestawu do biegów narciarskich. Wraz z kolekcją 17/18 firma Fischer z dumą zaprezentowała nową serię wiązań, płyt narciarskich oraz podeszw, dostępnych pod nazwą TURNAMIC®.  Co więcej, nowy brand Fischera może pochwalić się pierwszym sukcesem, jakim niewątpliwie jest przyznanie nagrody GOLD WINNER na Targach ISPO w Monachium. Niezależne jury orzekło, że TURNAMIC® reprezentuje najwyższą jakość wśród sprzętu sportowego.

 

TURNAMIC® to gama nowych produktów, które wprowadzają na rynek przełomowe technologie, idealne na potrzeby narciarzy biegowych we wszystkich grupach wiekowych i na każdym poziomie umiejętności. Intuicyjny i łatwy w użyciu - TURNAMIC® z pewnością przyczyni się do powiększenia grupy zadowolonych narciarzy biegowych, a także pomoże w promocji biegówek, jako sportu dla każdego.

“TURNAMIC® pozwolił nam osiągnąć, pod każdym względem, nasze cele - łatwość w użyciu, wyeliminowanie narzędzi oraz poprawę dynamiki przez zwiększenie wydajności całego kompletu sprzętu – wiązań, butów oraz nart. Jesteśmy szczęśliwi, będąc wyróżnionymi tytułem ISPO Award Gold Winner. Jest  to kolejne potwierdzenie, że długofalowy rozwój, na który postawiliśmy, jest wart naszych starań” – wyjaśnił Thomas Drindl, szef działu Nordic w Fischer Sports GmbH.

 

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Co sprawia, że nowy zestaw TURNAMIC® jest tak przekonujący? Niewątpliwie jest to jego łatwość użycia. Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi Turn Lock wpięcie i wypięcie buta jest łatwiejsze niż kiedykolwiek przedtem.

 

REGULACJA
Fischer oferuje prostą, beznarzędziową regulację. Technika, temperatura oraz warunki na trasie niewątpliwie wpływają na wydajność nart. We wszystkich modelach TURNAMIC® istnieje możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb każdego narciarza. Przesunięcie wiązań do przodu zwiększa stabilność narty, zaś lepszy jej poślizg możliwy jest dzięki przesunięciu wiązań do tyłu. Od amatora do narciarza z Pucharu Świata – każdy korzysta z możliwości, jakie zapewnia TURNAMIC®.

 

DYNAMIKA

W pełni zoptymalizowany zestaw TURNAMIC® but-wiązanie-płyta-narty  zapewnia niespotykaną wcześniej dynamikę jazdy, a technologia FLOWFLEX® nie zakłóca sprężystości odbicia. Biorąc pod uwagę fakt, iż optymalne przenoszenie sił to dla zawodników decydujący czynnik, nieco mniej zaawansowani narciarze z pewnością docenią możliwość zachowania pełnej kontroli nad nartą. Dzięki właśnie takim produktom jak TURNAMIC® zespół rozwoju Fischera oferuje najlepszy sprzęt dostępny dla każdego.

 

red

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl