Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

VI Tyskie Warsztaty Serwisowe odbęda się 24 listopada [ZAPROSZENIE]

Kocham biegówki -> Porady sprzętowe

2018-11-09

 

W ostatni weekend listopada odbędzie się kolejna (szósta) już edycja szkolenia serwisowego nosząca nazwę Tyskich Warsztatów Serwisowych.
Warsztaty odbędą się w ramach Tyskiego Festiwalu Podróżniczego Miasto Zdobywców, w dniu 24 listopada 2018 r. w sobotę o godzinie 15:00 (szkolenie alpejskie) oraz o godzinie 18:00 (szkolenie biegowe), tak jak co roku w Miejskim Centrum Kultury w Tychach przy ulicy Bohaterów Warszawy 26.
 

Tegoroczna edycja Tyskich Warsztatów serwisowych została podzielona na dwie części:

I część poświęcona własnoręcznemu serwisowi nart zjazdowych lub desek snowboardowych, omówimy też serwis ręczny nart do ski tour (smarowanie, konserwacja foki, ostrzenie krawędzi), prowadzącym będę ja Jacek Antonik. To szkolenie będzie składało się z trzech głównych bloków tematycznych:
 

   - drobna naprawa ślizgu,

   - ostrzenie krawędzi za pomocą narzędzi używanych w serwisie ręcznym,

   - smarowanie ślizgu metodą na gorąco i na zimno.

 

remsport

 


II część poświęcona własnoręcznemu serwisowi nart biegowych, prowadzącym będzie człowiek legenda, pasjonat narciarstwa biegowego, uczestnik wielu maratonów biegowych (w 2001 r. był 16 w najdłuższym na świecie, 95-kilometrowym Biegu Trolli w Norwegii), zapalony hobbysta (zbiera stare narty biegówki tzw. skizy, cumloki, tynioki) Jan Kliś. To szkolenie będzie składało się z dwóch głównych bloków tematycznych:
 

   - smarowanie nart biegowych do klasyka,

   - smarowanie nart biegowych do łyżwy.


Czas szkolenia alpejskiego około 3 godzin, czas szkolenia biegowego około 2-ch godzin, wstęp jak co roku wolny, nie trzeba się zapisywać. Każdy z uczestników szkolenia będzie miał możliwość zakupienia pamiątkowego certyfikatu, a cała suma zebrana ze sprzedaży zostanie tak jak co roku, przekazana Fundacji Iskierka w Chorzowie (na rzecz dzieci z chorobą nowotworową). Na profilu Facebook Sklepu Remsport zostało utworzone specjalne wydarzenie, i tam będę umieszczane ważne komunikaty oraz informacje, zapraszam więc do jego śledzenia.

https://www.facebook.com/events/2213986062223656/

 

Pozdrawiam / Best Regards

Jacek Antonik

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl