Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Salomon Carbon Skate Lab - nowy model buta narciarskiego w sprzedaży

Kocham biegówki -> Porady sprzętowe

2014-08-13

Przyszłość szybkiego biegania! Carbon Skate Lab to prawdziwa rewolucja w konstrukcji butów narciarskich do biegania – znacznie lepsze osiągi, lekkość (waga jednej pary to 860 gram) i fantastyczne dopasowanie.

 

Model testowany w ubiegłym sezonie w Pucharze Świata w tym roku będzie dostępny w Polsce. O cenie poinformujemy jak tylko będzie znana.

 

But różni się od pozostałych modeli z serii Race nową kolorystyką. Znudzonych czarnymi lub biało - czarnymi modelami na pewno ucieszą niebieskie wstawki , kolor podstawowy to grafit. Nawiązując jeszcze do kolorów, szkoda, że firma "boi" się bardziej odważnych barw. Niebiesko - czerwono - żółte barwy Salomona, aż proszą sie o wykorzystanie.

 

Prezentujemy opis techniczny:

* Opatentowane rozwiązanie Salomona. System sznurowania Dissociated Quicklace pozwala zmniejszyć objętość buta w przedniej lub górnej części poprzez pociągnięcie za jedną lub drugą część sznurowadła. 

* Regulowany pasek umożliwiający dopasowanie do każdej stopy.

* Szerokie zapięcie umożliwia perfekcyjne dopasowanie zewnętrznej powłoki buta do kształtu stopy i świetne boczne podparcie, kiedy narty ułożone są na krawędziach.

* Wysokiej jakości wkładka gwarantująca perfekcyjne trzymanie stopy i precyzję podczas biegania.

* Wygoda, stabilność stopy i precyzyjny przekaz sił. 

* Bezszwowa konstrukcja buta wykonanego z syntetycznych materiałów. Gwarantuje niezawodną ochronę przed wodą i śniegiem. 

Na koniec zaznaczmy jeszcze raz - waga jednej pary tych butów to zaledwie 860 gram!

 

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl