Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

FISCHER Climate Control - informacja partnerów portalu

Kocham biegówki -> Porady sprzętowe

2014-09-11

Nowe technologie w butach biegowych narciarskich Fischera.

FISCHER CLIMATE COMFORT
STOPY RÓWNIEŻ ZASŁUGUJĄ NA WYGODĘ

 

Stopy odgrywają kluczową rolę w przeniesieniu mocy w sekwencji dynamicznych ruchów w narciarstwie cross country. Jest jeszcze bardziej istotne, jeśli poza doskonałym dopasowaniem i osiągami mają ku temu najlepsze warunki: utrzymanie suchości, optymalne ciepło i komfortowa temperatura wewnątrz buta. I to jest dokładnie to, co dział rozwoju Fischera przekazuje Tobie z jego innowacyjnymi technologiami.

 

 

 

 

fischer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FISCHER MEMBRANA TRIPLE-F - STOPY MOGĄ WRESZCIE ODETCHNĄĆ
Sport i ćwiczenia generują zwiększoną temperaturę ciała, dotyczy to również Twoich stóp. Stopy są bardziej narażone na wilgoć w ten sposób niż od warunków zewnętrznych. Dlatego Fischer skoncentrował się na
skutecznym odprowadzeniu wilgoci na zewnątrz. Wkładka buta wykonana jest z technicznego materiału siatkowego przepuszczającego powietrze i wilgoć, więc wilgoć może być absorbowana i wypychana na zewnątrz wkładki pokrytej polarem. Dzięki oddychającej, zewnętrznej powłoce buta wilgoć transportowana jest na zewnątrz. Membrana Triple-F zapobiega dostaniu się niechcianych efektów pogodowych, stopy pozostają w rezultacie ciepłe i suche.

 

 

 

 fischer

 

 

 

 

 

CLEANSPORT NXT - DŁUGOTRWAŁA ŚWIEŻOŚĆ WEWNĄTRZ BUTA

 

fischer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bakterie, które tworzą się wraz z potem mogą prowadzić do nieprzyjemnego zapachu i mogą mieć negatywny wpływ nawet na najlepsze buty. Dlatego też modele butów Fischer wyposażone są w innowacyjny Cleansport NXT: naturalne mikroby zabijają bakterie, a woda i dwutlenek węgla zostają odprowadzone poprzez techniczną, warstwową konstrukcję buta. Wnętrze buta pozostaje biologicznie czyste i przyjazne środowisku - jak nowe.

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl