Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Fischer i Rossignol łączą siły, powstał TURNAMIC nowy system wiązań narciarskich

Kocham biegówki -> Porady sprzętowe

2016-12-20

Jako znane na całym świecie marki narciarskie, Fischer i Rossignol połączyły siły, aby w proaktywny sposób kształtować przyszłość. Obie firmy ustaliły wspólne cele jakimi są dalszy wzrost wydajności i użyteczności produktów ze swoich portfolio.

Nowo opracowane wiązania i podeszwy w butach biegowych będą zaprezentowane w kolekcji 17|18 Fischera pod nazwą TURNAMIC®. Nowe podeszwy oraz wiązania TURNAMIC® kompatybilne są ze znanym na całym świecie profilem podeszwy typu NNN*.

 

 

Narciarze na każdym poziomie i w każdym wieku, od startujących w Pucharze Świata po narciarzy  rekreacyjnych, korzystają z doświadczeń specjalistów Fischera. Dzięki przełomowym technologiom, nowe produkty są intuicyjne i łatwe w obsłudze, co jest niezwykle istotne, aby przypadły do gustu entuzjastom ogromnie atrakcyjnego sportu, jakim niewątpliwie są biegi narciarskie. Dodatkową korzyścią dla Ciebie jako sprzedawcy jest to, że pełny zakres oferty Nordic pochodzi z jednego źródła.


TURNAMIC® – Take the right turn.


Co sprawia, że nowy zestaw TURNAMIC® jest tak przekonujący? Niewątpliwie jest to jego łatwość
użycia. Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi Turn Lock wpięcie i wypięcie jest łatwiejsze niż
kiedykolwiek przedtem. Podczas montażu, TURNAMIC® wyróżnia się łatwą obsługą, która pozwala
na zaoszczędzenie czasu. Po raz pierwszy w całym zakresie modeli możliwe jest dostosowanie
ustawień bez użycia narzędzi. Oznacza to, że możesz w ciągu kilku sekund dopasować narty do stylu
klasycznego czy też łyżwowego do swoich potrzeb. Z TURNAMIC® dynamiczne odbicie jest jeszcze
pewniejsze, ponieważ siły przenoszone są bardziej bezpośrednio z buta na nartę i dalej na śnieg.

 

Rossignol na pokładzie


Jako znane na całym świecie marki narciarskie, Fischer i Rossignol połączyły siły, aby w proaktywny
sposób kształtować przyszłość. Obie firmy ustaliły wspólne cele jakimi są dalszy wzrost wydajności i
użyteczności produktów ze swoich portfolio. To nowe doświadczenie napędzane przez współpracę
firm Fischer i Rossignol będzie dostępne dla wszystkich, aby sprawiać jeszcze więcej radości.
Szczegółowe informacje o produktach będą ogłaszane wkrótce.

 

 /////////

 

FISCHER SPORTS GMBH
Odkąd została założona w 1924, austriacka firma znana była z innowacji i najnowszych technologii. Fischer Sports GmbH jest dostawcą na rynku światowym ekwipunku zarówno do biegów narciarskich i narciarstwa alpejskiego, a także hokeja. Fischer Sports jest liderem rynku światowego biegów narciarskich i jednym z największych producentów nart. Siedziba znajduje się w Ried im Innkreis (Austria), a ośrodki produkcyjne zlokalizowane są w Ried im Innkreis i Mukaczewie (Ukraina).

Do grupy należy również ciesząca się powodzeniem marka Löffler, również miesząca się w Ried im Innkreis.

 

ROSSIGNOL Od 1907 r. Rossignol to ikona świata sportów zimowych. Marka projektuje I produkuje szeroką gamę zaawansowanej technologicznie odzieży i sprzętu, zarówno dla amatorów, jak i zawodowych narciarzy alpejskich, biegowych oraz snowboardzistów. Rossignol czerpie siłę ze swych unikalnych kompetencji i specjalistycznej wiedzy - w długoletniej tradycji firmy jest wprowadzanie przełomowych rozwiązań, powstających w bliskiej współpracy z największymi mistrzami sportu, by perfekcyjnie sterować wachlarzem produktów hi-tech. Nasza wizja sportów zimowych koncentruje się na frajdzie, jaką daje narciarstwo i snowboarding oraz na dzieleniu się radością doświadczania niezapomnianych chwil. Rossignol obiecuje wszystkim narciarzom „Another best day” - kolejny najlepszy dzień, gwarantując, że czas spędzony w górach może być tak przyjemny isatysfakcjonujący, jak tylko to możliwe, a góry to niekończące się źródło emocji i intensywnej przyjemności.

 

informacja prasowa

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl