Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Konkurs - Kobiety na biegówkach!

Kocham biegówki -> Przygoda

2014-01-21

Wraz z firmą Skhoop, produkującą puchowe spódniczki narciarskie oraz skarpety narciarskie dla kobiet, ogłaszamy konkurs fotograficzny „Kobiety na biegówkach". Do 26 stycznia czekamy na Wasze zdjęcia, zgodę z tytułem konkursu. Najlepsze – wybrane przez naszych facebookowiczów – nagrodzimy produktami firmy Skhoop.

W naszym konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie. Od 21 do 26 stycznia 2014 roku włącznie na adres e-mail: redakcja@kochambiegowki.pl należy przesłać jedno zdjęcie związane z tematem „Kobiety na biegówkach", a więc pokazujące połączenie kobiecości z narciarstwem biegowym.
Zdjęcie wykonane samodzielnie, w dowolnym miejscu na świecie.
Wraz ze zdjęciem należy przesłać oświadczenie, że jest się autorem tego zdjęcia. Trzeba także podać swoje pełne dane osobowe: imię i nazwisko, adres zamieszkania, datę urodzin (celem zweryfikowania pełnoletności) oraz kontaktowy e-mail i telefon komórkowy.
Nagrody zostaną przyznane autorom najciekawszych zdjęć, wybranych w drodze głosowania na Facebooku, przez jego użytkowników. Głosowanie na zdjęcia trwało będzie od poniedziałku 27 stycznia, od godz. 9.00 do czwartku 30 stycznia, do godz. 23.00.

Ogłoszenie wyników - w piątek 31 stycznia w godzinach przedpołudniowych.
Nagrody to produkty firmy Skhoop: za pierwsze miejsce puchowa spódnica, a za drugie miejsce kobiece skarpety na narty.
O sposobie odebrania nagrody organizator poinformuje mailowo lub telefonicznie.
Czekamy na Wasze zdjęcia!

Do pobrania:
REGULAMIN KONKURSU

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl