Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

KURS INSTRUKTORA narciarstwa biegowego realizowany przez Szkołę Górską na Lubomierzu

Kocham biegówki -> Trening technika

2018-12-29

Możliwość zdobycia uprawnień instruktorskich, w specjalizacji narciarstwo biegowe od stycznia 2019 roku, z Patrycją Swachta (Wąchała) - byłą zawodniczką kadry młodzieżowej (na zdjęciu).

 

W trakcie szkolenia zapoznasz się ze specyfiką nauczania narciarstwa biegowego, doborze metod i form treningu, dla wszystkich grup wiekowych. Dowiesz się w jaki sposób kształtować sprawność ruchową oraz rozwijać zdolności motoryczne niezbędne dla uprawiania narciarstwa biegowego.  Nauczysz się w jaki sposób tworzyć plany treningowe - pisząc własne konspekty.

 

Podczas  kursu zaplanowane są także warsztaty z przygotowania sprzętu narciarskiego  (jego dobór, konserwacja i smarowanie).  Dowiesz się również  w jaki sposób zachować bezpieczeństwo i jak udzielić pomocy przedmedycznej sobie i innym w przypadku typowych urazów narciarskich.

Profesjonalne szkolenie instruktorskie obejmuje 80 godzin zajęć praktycznych i teoretycznych odbywających się w trybie ciągłym, w trakcie 8 dni w siedzibie Szkoły Górskiej w Łętowem oraz na trasach biegowych na Lubomierzu.

 

Chętnych zapraszamy do zapoznania się z ofertą:  TUTAJ

I kontakt telefoniczny bądź mailowy:

tel.: 18 33 15 316

e-mail: szkola@szkolagorska.eu

 

źródło: organizator

 

Komentarze - 1

Lukasz_konrad

Opublikowano: 2019-02-13 17:47:21

Serdecznie polecam. Jestem "świeżo upieczonym" Instruktorem Biegów Narciarskich po kursie z Patrycją Swachtą ze Szkoły Górskiej w Lubomierzu. Wielką zaletą jest profesjonalizm Patrycji i doświadczenie w biegach narciarskich.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl