Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Akademia Nartorolkowa - zarażamy Pasją. Zieleniec czeka!

Kocham biegówki -> Trening technika

2019-08-09

Nasz kolejny kurs nartorolkowy zbliża się wielkimi krokami. Dlatego mamy dla Was propozycję z tych nie do odrzucenia. 23-27 sierpnia w Zieleńcu startuje kolejna odslona naszego kursu. Szkolenia ktore ma na celu przygotowanie pasjonatów biegow narciarskich do biegów nartorolkowych oraz narciarskich. Opatre na sprawdzonej formule łączącej niezbędną wiedzę oraz technice użytkowej. 

 

W trakcie naszego kursu ktory zaplanowany jest pomiędzy 23-27 sierpnia, uczestnicy bedą brać udział w zajęciach mających na celu sprawnej i szybkiej nauki biegania na nartorolkach. W trakcie kursu przewidujemy dużo zajęć na nartorolkach, szkolenia z zakresu bezpieczeństwa poruszania się ale także techniki biegu. Poprzedzone one będą wykładem dotyczącym rodzajów nartorolek, wiązań, sposobem ich doboru oraz zasadami obchodzenia się z tego rodzaju narzędziem. Będziemy analizowali również technikę biegu każdego uczestnika. Poznacie Państwo różne rodzaje treningów stosowanych w narciarstwie biegowym. Szkolenie odbywa się w urokliwych zakątkach Polskich Gór w systemie kilkudniowym. Obok zajęć sportowych nie zabraknie innych atrakcji. Nie zabraknie wspólnej zabawy, bo tak naprawdę w taki sposób chcemy prowadzić nasze szkolenie. Tak by każdy uczestnik nie chciał od nas wyjeżdżać.

 

Więcej szczegółów dotyczących kursu oraz stronę zapisow znajdziecie Państwo pod linkiem:

 

https://runskixc.pl/obozy-sportowe/

 

musaszi

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl