Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Maciej Staręga i skipol.pl zapraszają na wiosenne konsultacje z mistrzem [AKTUALIZACJA]

Kocham biegówki -> Trening technika

2016-03-25

Ostatnie zawody w biegach narciarskich Mistrzostwa Polski Seniorów 2016 zakończyły się wczoraj w Jakuszycach. Postanowiliśmy wykorzystać śnieg na Polanie Jakuszyckiej i przygotowaliśmy dla Was oryginalne zakończenie sezonu narciarskiego. Zapraszamy na konsultacje techniczne z najlepszym naszym biegaczem narciarskim Maciejem Staręgą.

 

W dniach od pierwszego do trzeciego kwietnia na trasach Stowarzyszenia Bieg Piastów w Jakuszycach zapraszamy na konsultacje techniczne stylu łyżwowego (dowolnego) prowadzone przez Macieja Staręgę, naszego najlepszego biegacza narciarskiego. Macieja nikomu przedstawiać nie trzeba, jednak przypomnijmy, że Maciek regularnie zdobywa punkty w sprintach Pucharu Świata, a w tym sezonie brał udział w finale sprintu. Na zakończonych wczoraj Mistrzostwach Polski Seniorów zdobył 4 złote i jeden brązowy medal.

Jeżeli chcesz udoskonalić swoją technikę, dowiedzieć się jak biega się w Pucharze Świata to zajęcia dla Ciebie.

 

Poniżej zaproszenie od Macieja Staręgi:

Zapraszam wszystkich zainteresowanych i miłośników narciarstwa na warsztaty odnośnie nauczania i doskonalenia techniki stylu łyżwowego w narciarstwie biegowym. Pokażę ciekawe ćwiczenia oraz postaram się przekazać istotne wskazówki, które będą pomocne w poprawie umiejętności w tym stylu. Jeżeli więc chcesz się dowiedzieć jak biegają łyżwą najlepsi na świecie, a przy okazji udoskonalić własną technikę i poszerzyć swoją wiedzę na temat nauczania tego stylu, zapraszam wraz ze skipol-em do Jakuszyc - Maciej Staręga

 

Technika narciarska ewoluuje z sezonu na sezon, chcąc się uczyć od najlepszych należy być na bieżąco z wszystkimi nowinkami.

Wykorzystaliśmy jedyną w sezonie okazję i zaprosiliśmy zawodnika do poprowadzenia konsultacji technicznych na trasach Jakuszyc. Jak się uczyć to od najlepszych, dodajmy jeszcze, że taka okazja zdarza się wyjątkowo rzadko! Kolejna może za rok.

 

Co  w programie:

Przyjazd w piątek (01.04) w godzinach popołudniowych , kolacja i przedstawienie szczegółowego programu zajęć.

Sobota (02.04) - śniadanie, trening dopołudniowy (2 godziny), obiad , trening popołudniowy ok. 1,5h, kolacja.

Po kolacji dla zainteresowanych prezentacja kolekcji nart Fischera na sezon 2016/2017.

Niedziela (03.04) - śniadanie, po śniadaniu trening ok. 2 godzin. Obiad i wyjazd.

 

Długość trwania poszczególnych zajęć będzie uzależniona od Waszej formy i wytrzymałości, jednak głównym aspektem zajęć będzie doskonalenie techniki łyżwowej. Myślę, że sporo ciekawych rzeczy Maciej przekaże Wam osobiście. Wszystkie treningi od początku do końca będą prowadzone przez naszego mistrza.

Łączny koszt konsultacji czyli pobyt w hotelu Hotel Biathlon Sport & Spa z pełnym wyżywieniem oraz 7 godzin zajęć na nartach z Maciejem Staręgą to koszt 449zł. Program zajęć będzie dopasowy do Waszych potrzeb, na piątkowym spotkaniu organizacyjnym razem zaplanujemy zajęcia, które najbardziej Was ineresują.

Zdajemy sobie sprawę, że oferta jest "szybka" jednak postanowiliśmy wykorzystać sprzyjające warunki śniegowe i to, że Maciej Staręga ma wolny weekend. Kilka dni po jakuszyckich konsultacjach wyjeżdża już do Szwecji.

 

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu na adres mailowy skipol@skipol.pl, lub telefonicznie na numer 889 839 065. W odpowiedzi prześlemy numer konta na który należy dokonać wpłaty. Organizatorem wydarzenia jest firma XC-SKI TEAM wydawca portalu skipol.pl. Zostało 6 miejsc. ZAPRASZAMY!

Ilość miejsc jest ograniczona, max. 15 miejsc.

 

Jest to pierwszy event organizowany przez nasz portal, jednak to dopiero początek i na sezon letni także mamy dla Was parę niespodzianek.

 

ZAPRASZAMY

Maciej Staręga i skipol.pl

 

Komentarze - 1

amator

Opublikowano: 2016-03-25 20:31:01

Super sprawa. Brawo WY.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl