Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Nordic Combined Triple w Chaux-Neuve: Pierwsze zwycięstwo Rehrla, Kupczak z punktami [WYNIKI]

Kombinacja norweska -> Artykuły

2019-01-19

Austriak Franz-Josef Rehrl wygrał po raz pierwszy w zawodach Pucharu Świata i tym samym został liderem Nordic Combined Triple. Najlepszy z Polaków Szczepan Kupczak zajął 28 miejsce.

 

Skoki

 

Rundę skoków wygrał Franz-Josef Rehrl, który skoczył 118 metrów. Drugi był Mario Seidl a trzeci Espen Bjoernstad. Kolejne miejsca zajęli Yoshito i Akito Watabe. Szczepan Kupczak na półm etku rywalizacji zajmował 14 miejsce. Paweł Słowiok był 43, a Adam Cieślar 46.

 

WYNIKI SKOKÓW

 

Bieg

 

Bieg rozgrywany na dystansie pięciu kilometrów nie przyniósł większych zmian w czołówce. Pierwszy bieg ukończył Franz-Josef Rehrl. Drugi był Espen Bjoernstad dla którego jest to pierwsze indywidualne podium w Pucharze Świata w karierze. Trzeci był Fabian Riessle. Czwartą pozycję zajął Akito Watabe a piątą Mario Seidl. Szczepan Kupczak zajął 28 miejsce, Paweł Słowiok był 40 a Adam Cieślar 47.

 

WYNIKI BIEGÓW

 

Jutro kombinatorzy oddadzą jedną ocenianą próbę na skoczni a następnie pobiegną bieg o dystansie 10 kilometrów. Runda skoków o 11:30, bieg o 15:45.

 

Maciej Sulowski

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl