Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kombinacja norweska MŚJ: Zwycięstwo Juliana Schmida i Ayane Miyazaki [WYNIKI]

Kombinacja norweska -> Artykuły

2019-01-23

Zwycięzcami zawodów w Lahti okazali się Ayane Miyazaki i Julian Schmid. Po dobrej serii skoków na skoczni normalnej w wykonaniu naszych reprezentantów nadszedł czas na biegi na dystansie 5 km.

 

Wśród panów najlepszy okazał się Julian Schmid, który po dobrym biegu wskoczył na najwyższy stopień podium, gdyż po serii skoków zajmował trzecią pozycję. Drugie miejsce zajął Johannes Lamparter, który utrzymał swoją pozycję po pierwszej części rywalizacji. Na trzecim miejscu znalazł się Jens Luraas Oftebro, który był najlepszy na skoczni. Najlepiej z Polaków zaprezentował się Piotr Kudzia, który był 15. na półmetku dzisiejszej rywalizacji. Zajął ostatecznie 37. miejsce. Kolejne miejsca naszych reprezentantów to 44. Mateusza Jarosza, 48. Dawida Jarząbka i 49. Andrzeja Szczechowicza.

 

WYNIKI OFICJALNE PANÓW

 

Zwycięstwo wśród pań odniosła Ayane Miyazaki, która zapewniła sobie ten rezultat dzięki bardzo dobremu biegowi, gdyż po serii skoków zajmowała 3. miejsce. Drugie miejsce zajęła Gyda Westvold Hansen. Podium uzupełniła Anju Nakamura. Najlepszą skoczkinią była Lisa Hirner, lecz ostatecznie po biegu uplasowała się na 5. pozycji. Jedyna Polka, jaką mogliśmy dzisiaj oglądać, Joanna Kil, zajęła 27. miejsce.

 

WYNIKI OFICJALNE PAŃ

 

Monika Ferenc

Komentarze - 2

wow

Opublikowano: 2019-01-23 17:00:49

A Kasia Harsche jeszcze trenuje?

Nick

Opublikowano: 2019-01-24 07:57:22

Słabiutko wyglądają nasi juniorzy. Szczerze nie widać żadnych perspektyw na przyszłość. Najlepszy z juniorów Kudzia nieźle skacze, ale biegowo jest tragiczny. O pozostałych zawodnikach też nie ma co gadać. Jarząbek który przeszedł ze skoków na kombinacje W ogóle nie potrafi sobie poradzić w biegach. Trzeba się cieszyć tym że mamy Kupczaka, Cieślara i Słowioka. No bo jak oni pokończą kariery to znów w kombinacji spadniemy na same dno.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl