Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Puchar Kontynentalny w Planicy: Skaarset ponownie wygrywa, Polacy blisko punktów.

Kombinacja norweska -> Artykuły

2020-02-03

Lars Ivar Skaarset ponownie zwyciężył w zawodach Pucharu Kontynentalnego w Planicy. Blisko punktów byli Polacy. Piotr Kudzia zajął 31, a Mateusz Jarosz 33 miejsce.
 

 

 

Skoki
 
Po skokach prowadził Simen Tiller który skoczył 138,5 metra. Tyle samo skoczył drugi Lars Ivar Skaarset. Trzeci był Sindre Ure Soetvik a czwarty Christian Deuschl. Kolejne dwa miejsca zajęli Kasper Moen Flatla i najlepszy z zawodników gospodarzy Rok Jelen. Piotr Kudzia skoczył 122 metry i zajął 10 miejsce. Mateusz Jarosz był 25 a Paweł Twardosz 29. Andrzej Szczechowicz po skoku uplasował się na 48 miejscu.
 
 
 
 Bieg
 
W biegu stratę odrobił Skaarset który wygrał zawody. Drugi był Jakob Lange z Niemiec a trzeci Simen Tiller. Czwarta pozycja dla Jana Vytrvala a piąta dla Rok Jelena. Szóstą pozycję zajął Sindre Ure Soetvik. O krok od punktu był Piotr Kudzia który zajął 31 miejsce. Mateusz Jarosz  spadł tylko o kilka pozycji i zajął 33 miejsce. Paweł Twardosz był 40 a Andrzej Szczechowicz 46.
 
 
 
 
Maciej Sulowski

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl