Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mistrzostwa Polski i Czech na zakończenie sezonu [PROGRAM ZAWODÓW]

Kombinacja norweska -> Artykuły

2013-03-19

Międzynarodowy sezon w kombinacji norweskiej już się zakończył, ale czekają nas jeszcze liczne krajowe mistrzostwa, a wśród nich te najbardziej nas interesujące, czyli Mistrzostwa Czech w Harrachovie i Mistrzostwa Polski w Wiśle.

Nasi południowi sąsiedzi powalczą o tytuł mistrza kraju już w najbliższy piątek (22 marca) na skoczni normalnej w Harrachovie (HS 100).

Polacy w krajowym czempionacie rywalizować będą w poniedziałek (25 marca) w Wiśle na skoczni im. Adama Małysza (HS 134). Biegać będą na trasach Kubalonki. Seria skoków zostanie rozegrana o 10:00, a druga część dwuboju o 15:00.

Faworytami wydają się być: dobrze prezentujący się na skoczni Andrzej Gąsienica oraz coraz lepiej biegający Paweł Słowiok i Adam Cieślar. Z walki o medale na pewno nie zrezygnuje także Szczepan Kupczak, który w tym sezonie poczynił spory postęp. Trenujący poza kadrą Mateusz Wantulok i Tomasz Pochwała też mają coś do udowodnienia na koniec sezonu. Dla wielu zawodników będzie chciało poprzez ten start wskoczyć do kadry, a więc rywalizacja na pewno będzie zacięta.

Mimo dosyć niefortunnego dla kibiców poniedziałkowego terminu zapraszamy wszystkich na zawody.

Konrad Rakowski

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl