Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Zapraszamy do kombinacyjnego typowania! Z poślizgiem rusza IV edycja zabawy!

Kombinacja norweska -> Artykuły

2013-12-06

Pojawiła się już lista startowa do dzisiejszych treningów przed Pucharem Świata w kombinacji norweskiej w Lillehammer, a już za kilka godzin mają zostać rozegrane kwalifikacje. Tak więc warto przypomnieć, że na naszym serwisie rusza czwarta edycja zimowego typera, w którym to każdy z Was może bezpłatnie obstawiać wyniki nadchodzących zawodów Pucharu Świata i nie tylko.

 

W tym sezonie czeka nas 28 różnych konkursów do typowania (PŚ, IO, MP i MŚJ). Zasady zabawy są bardzo proste. Należy wytypować pierwszą piątkę zawodów, miejsce najlepszego Polaka, zwycięzcę skoków i biegu, najlepszego zawodnika spoza 10 Pucharu Świata oraz jednorazowo zwycięzców PŚ, PN, najlepszego skoczka i biegacza sezonu oraz miejsce Polaka w generalce. Może wydawać się to zagmatwane, ale ładnie zaprezentowane jest to TUTAJ. Problematyczne to może być tylko dla osoby liczącej wyniki;) Szczegółowy regulamin oraz zasady punktacji można znaleźć TUTAJ. Dwa najsłabsze wyniki w sezonie będą odliczane (prezent dla zapominalskich). Aby móc wziąć udział w zabawie wystarczy tylko założyć konto na naszym serwisie (prawy górny róg strony - TUTAJ) lub zresetować hasło do konta ze starej wersji portalu - wystarczy znać tylko maila (również prawy górny róg - TUTAJ).

Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda pieniężna (zależna od ilości uczestników typera - wszystko w regulaminie), a zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca mogą liczyć na drobne redakcyjne upominki. Jeśli zainteresowanie konkursem będzie duże być może pula nagród zostanie zwiększona. Wszystko zależy od Was! Przypominamy, że pierwsze punktowane zawody odbędą się już jutro - 7 grudnia (sobota) o 8:50. Typować można więc do 8:49. Nie zaśpijcie;)

 

Naszego typera bardzo szybko można znaleźć w górnym menu, a także w kombinacyjnym menu. Niestety ze sporym opóźnieniem, ale zapraszamy do zabawy! W razie jakichkolwiek pytań lub problemów technicznych proszę o kontakt mailowy na adres konradrakowski@skipol.pl

 

Konrad Rakowski

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl