Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

IO w Soczi: Taihei Kato najlepszy na treningach, dobre skoki Norwegów, Cieślar w kratkę

Kombinacja norweska -> Artykuły

2014-02-10

Poniedziałek to kolejny dzień treningowy dla kombinatorów norweskich. Zdominowali je Japończycy - obie serie wygrał Taihei Kato. Adam Cieślar znów skakał w kratkę. Pierwszy skok był dobry (16. miejsce), a drugi już dużo gorszy (31. lokata).

 

Pierwszy trening został odwołany, więc kombinatorzy dosyć nietypowo rozpoczęli dziś rywalizację od drugiej serii treningowej. Najlepszy w niej okazał się Taihei Kato (99m), który wyprzedził Akito Watabe (101,5m) i Yoshito Watabe (97,5m). Japończycy nieco postraszyli swoich rywali. Warto odnotować dużą poprawę Magnusa Kroga (95m), który zajął 10. miejsce i przybliżył się do startu w pierwszym indywidualnym konkursie. Adam Cieślar zajął dobre 16. miejsce. Polak skoczył 90,5 metra i był to jego najlepszy skok w Soczi. W treningu wystartowało 38 zawodników. Zrezygnowali między innymi Niemcy, Klemetsen i Lamy Chappuis.

 

WYNIKI PIERWSZEGO TRENINGU

 

W drugim treningu znów najlepszy okazał się Taihei Kato (100,5m). Drugi tym razem był młodszy z braci Watabe, czyli Yoshito (102m). Trzecie miejsce zajął Christoph Bieler (101m). Świetne skoki oddali Magnus Moan (97m) oraz Mikko Kokslien (96,5m). Nie wyszedł skok Adamowi Cieślarowi. Polak skoczył 88,5 metra i zajął 31. miejsce. Sklasyfikowano 38 zawodników.

 

WYNIKI TRZECIEGO TRENINGU

 

Przypominamy także, że Igrzyska Olimpijskie są objęte naszym TYPEREM. Więcej szczegółów dziś wieczorem.

 

Konrad Rakowski

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl