Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kombinacja norweska: OOM Śląsk 2020, Szczechowicz i Jarosz triumfują!

Kombinacja norweska -> Polska wyniki

2020-02-19

Rozpoczęła się rywalizacja Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2020. Kombinatorzy norwescy walczyli w Szczyrku na obiekcie HS-77, a następnie przenieśli się na trasy biegowe Kubalonki. W kategorii Junior Młodszy oraz Junior zwyciężyli zawodnicy TS Wisła Zakopane.

 

Podczas wczorajszych zmagań w Beskidach najlepszy był Mateusz Jarosz w kategorii Junior Młodszy. Zawodnik klubu TS Wisła Zakopane wygrał bieg na 7,5 km z czasem 27 min 22,16 sek. Drugie miejsce zajął Maciej Gąsienica-Ciaptak - AZS Zakopane, zaś trzeci był Bartłomiej Klimowski - PKS Olimpijczyk Gilowice .

 

WYNIKI

 

Dwuboiści kategorii Junior startowali w biegu na 10 km. Tu najlepszy okazał się Andrzej Szczechowicz z czasem 38 min 22.97 sek. Za nim miejsce zajął Piotr Kudzia - KS AZS AWF Katowice. Ostatnią pozycje na podium zgarnął Maciej Zborowski - KS Chochołów. 

 

WYNIKI

 

Bożena Tyc

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl