Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mąka, Jarząbek i Haberny mistrzami Polski juniorów

Kombinacja norweska -> Polska wyniki

2013-03-18

Daniel Mąka, Dawid Jarząbek i Dawid Haberny zwyciężyli w miniony weekend w Szczyrku w Ogólnopolskim Spotkaniu Uczniowskich Klubów Sportowych w kombinacji norweskiej.

W kategorii juniora C mistrzem kraju został Daniel Mąka. Co prawda o 23 sekundy wyprzedził go Czech, Marek Stepnicka, ale Mąka okazał się najlepszy z naszych zawodników. Trzecie miejsce w kategorii open zajął Paweł Chyc, a czwarte Ondrej Pazout. Pierwszą piątkę uzupełnił Paweł Twardasz, który wywalczył brązowy medal.

PEŁNE WYNIKI (JUNIOR C)

Wśród juniorów D po raz kolejny bezapelacyjnie zwyciężył wielki talent polskiej kombinacji, a więc Dawid Jarząbek. Ponad minutę stracił do niego Matej Hajek. Trzecie miejsce i srebrny medal wywalczył Kacper Konior. Czwarty Lukas Kubenka stracił już ponad trzy minuty do Jarzabka. Piąte miejsce zajął Damian Skupień. Reprezentant TS Wisła Zakopane wywalczył brązowy medal.

PEŁNE WYNIKI (JUNIOR D)

W kategorii juniora E zwyciężył tegoroczny dominator, a więc Dawid Haberny. Drugie miejsce zajął Mateusz Małyjurek, a trzeci Maciej Zborowski.

PEŁNE WYNIKI (JUNIOR E)

Konrad Rakowski

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl