Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
Kombinacja Norweska Świat Wyniki | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kombinacja norweska

PK w kombinacji norweskiej w Niżnym Tagile: Lange i Geraghty-Moats przypieczętowują triumf w klasyfikacji generalnej

Kombinacja norweska -> świat wyniki

2020-03-14 14:43:10

Mimo szalejącej epidemii koronawirusa rozegrane zostały ostatnie w tym sezonie zawody z cyklu Pucharu Kontynentalnego w kombinacji norweskiej. W Niżnym Tagile triumfowali Jakob Lange i Tara Geraghty-Moats. Oboje wygrali również klasyfikację generalną. 

 

Czytaj Dalej >>

PK w kombinacji norweskiej: Lange zwycięża w Niżnym Tagile! Szczechowicz najlepszy z Polaków.

Kombinacja norweska -> świat wyniki

2020-03-11 20:41:50

Kiedy Puchar Świata w kombinacji norweskiej dobiegł końca, dwuboiści nadal rywalizują w Pucharze Kontynentalnym. Ostatnim miejscem zmagań zawodów drugiej rangi jest Niżny Tagił. Ponownie najlepszy był Jakob Lange. W Rosji startują również zawodnicy z Polski, z nich jako jedyny punkt zdobył Andrzej Szczechowicz.

 

 

Czytaj Dalej >>

Puchar Kontynentalny w Lahti: Jakob Lange ponownie wygrywa.

Kombinacja norweska -> świat wyniki

2020-03-08 18:14:05

Niedzielne zmagania w Lahti za nami. Zwycięstwo ponownie odniósł Jakob Lange. Niemiec wygrał przed Kasperem Moenem Flatlą z Norwegii oraz Włochem Raffaele Buzzim.

 

 

Czytaj Dalej >>

MŚJ w kombinacji norweskiej: Drużyna Austrii triumfuje!

Kombinacja norweska -> świat wyniki

2020-03-08 18:05:49

Koniec rywalizacji kombiantorów norweskich w ramach Mistrzostw Świata Juniorów 2020 w Oberwiesenthal. Dziś młodzi dwuboiści walczyli w konkursie drużynowym. Zwycięskim zespołem są Austriacy. Polacy uplasowali się na miejscu 7. 

 

 

Czytaj Dalej >>

Kombinacja norweska: podsumowanie Pucharu Świata 2019/2020!

Kombinacja norweska -> świat wyniki

2020-03-08 11:04:50

Po kilku miesiącach rywalizacji, kombinatorzy norwescy zakończyli sezon Pucharu Świata 2019/2020. Królem tej zimy był 22-latek z Norwegii - Jarl Magnus Riiber i to w jego ręce powędrowała Kryształowa Kula. Młody dwuboista tylko trzy razy kończył zawody poza najwyższym stopniem podium. Patrząc na reprezentantów Polski, najlepszym w kombinacji był Szczepan Kupczak.

 

 

Czytaj Dalej >>

Puchar Kontynentalny w Lahti: Jakob Lange wygrywa.

Kombinacja norweska -> świat wyniki

2020-03-07 18:45:49

Tydzień po zmaganiach w Pucharze Świata fińskie Lahti gości zawodników zmagających się w cyklu Pucharu Kontynentalnego. Zwycięstwo w sobotnich zawodach odniósł reprezentant Niemiec Jakob Lange. Na podium znaleźli się także Lars Buraas i Raffaele Buzzi. Polacy nie startowali. 
 

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl